Manu vs Abqar - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
176 cm
70 kg
41 lat (1984-06-22)
Spain Spain
Profil zawodnika
3
Defence
Morocco Morocco
Statystyki Manu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Abqar, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Manu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2018/2019   25 0 0 0 869' 8 1 2 1 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 25 0 0 0 869' 8 1 2 1 0 - - - - - - -
2017/2018   12 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Leonesa 12 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   38 0 0 0 2092' 21 1 2 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Lugo 38 0 0 0 2092' 21 1 2 4 0 - - - - - - -
2015/2016   39 0 0 0 3702' 37 4 1 7 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Lugo 39 0 0 0 3702' 37 4 1 7 0 - - - - - - -
2014/2015   40 2 2 0 1528' 16 1 0 1 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Lugo 40 2 2 0 1528' 16 1 0 1 1 - - - - - - -
2013/2014   41 2 2 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Lugo 41 2 2 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   42 3 3 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Lugo 42 3 3 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Abqar
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 0 0 2 2428' 20 0 10 10 1 7 1 0 34 419 72% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Getafe 1 111' 1 0 1 0 0 0 0 13 62% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 19 0 0 2 2317' 19 0 9 10 1 7 1 0 34 406 72% 1
2024/2025   29 0 0 1 2918' 29 0 5 13 0 12 1 0 32 924 77% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 29 0 0 1 2918' 29 0 5 12 0 12 1 0 32 924 77% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Leganes 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   28 0 0 0 2676' 27 0 4 10 0 10 3 0 23 750 69% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 28 0 0 0 2676' 27 0 4 10 0 10 3 0 23 750 69% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   8 0 0 0 828' 8 0 1 2 0 4 0 0 8 309 74% 1
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alaves 8 0 0 0 828' 8 0 1 2 0 4 0 0 8 309 74% 1

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2