Manfred Fischer vs Florian Flecker - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Midfield
30 lat (1995-08-06)
Austria Austria
Profil zawodnika
29
Midfield
173 cm
30 lat (1995-10-29)
Austria Austria
Statystyki Manfred Fischer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Puchar Austrii Liga austriacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Florian Flecker, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Puchar Austrii Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Manfred Fischer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 5 0 4 4171' 36 0 12 6 0 42 19 0 33 1156 75% 9
Europa Conference League Austria Wiedeń 4 1 0 1 417' 4 0 1 2 0 4 1 0 1 177 85% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Austria Wiedeń 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 3 1 0 2 38 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 31 3 0 3 3664' 31 0 11 3 0 35 17 0 30 941 76% 9
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Austria Wiedeń 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   34 4 1 3 4070' 34 0 13 7 0 47 14 0 24 1306 77% 3
Europa Conference League Austria Wiedeń 2 0 0 0 210' 2 0 0 0 0 4 0 0 1 97 93% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Austria Wiedeń 2 1 1 0 248' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 65 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 30 3 0 3 3612' 30 0 12 6 0 43 14 0 23 1144 80% 3
2023/2024   34 3 0 2 3760' 34 0 10 11 0 53 11 0 38 1465 61% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Austria Wiedeń 2 3 0 0 245' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 30 0 0 1 3193' 30 0 7 8 0 48 10 0 34 1366 66% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wattens 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Austria Wiedeń 2 0 0 1 322' 2 0 2 2 0 5 1 0 4 99 0% 0
2022/2023   36 9 1 2 3713' 36 5 1 5 0 44 13 14 38 1033 77% 3
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 34 5 0 2 3533' 34 5 1 5 0 44 13 14 38 1033 77% 3
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Austria Wiedeń 4 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Austria Wiedeń 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Austria Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   31 6 0 3 3554' 31 9 0 4 0 32 17 26 38 851 77% 7
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 31 5 0 3 3554' 31 9 0 4 0 32 17 26 38 851 77% 7
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Austria Wiedeń 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   32 10 1 2 3185' 26 6 6 7 0 28 18 28 37 771 78% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 3 0 0 157' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 31 7 1 2 3028' 25 5 6 7 0 28 18 28 37 771 78% 1
2019/2020   28 6 0 2 2528' 20 5 7 3 0 38 10 26 40 719 82% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 27 4 0 2 2438' 19 5 7 3 0 38 10 26 40 719 82% 0
2018/2019   32 7 1 1 2964' 24 6 5 5 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 31 7 1 1 2964' 24 6 5 5 0 - - - - - - -
2017/2018   37 9 0 0 4423' 31 18 4 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Hartberg 35 7 0 0 4175' 29 17 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 2 2 0 0 248' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   37 2 0 0 3659' 25 11 9 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wiener Neustadt 1 1 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Wiener Neustadt 36 1 0 0 3523' 24 10 9 0 0 - - - - - - -
2015/2016   35 2 0 0 3619' 24 12 8 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Wiener Neustadt 35 2 0 0 3619' 24 12 8 0 0 - - - - - - -
Statystyki Florian Flecker
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 0 0 0 972' 8 0 4 2 0 13 4 0 4 176 42% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 3 0 0 0 430' 3 0 2 1 0 7 2 0 2 97 76% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 6 2 0 2 79 0% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie LASK Linz 2 362' 3 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies LASK Linz 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   19 4 0 4 2155' 19 0 6 7 0 29 12 0 19 603 65% 5
Europa Conference League LASK Linz 3 1 0 0 270' 3 0 0 2 0 6 3 0 4 127 69% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 15 3 0 3 1685' 15 0 5 5 0 22 9 0 14 457 67% 4
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 1 0 0 1 200' 1 0 1 0 0 1 0 0 1 19 0% 0
2023/2024   23 6 0 3 2704' 23 0 9 5 0 39 16 0 27 668 65% 8
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 2 0 0 0 299' 2 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy LASK Linz 4 1 0 0 519' 4 0 2 0 0 3 1 0 2 98 68% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 17 5 0 3 1886' 17 0 5 3 0 36 15 0 25 570 65% 8
2022/2023   29 3 0 3 2266' 4 0 25 1 0 12 6 2 9 185 77% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 1 1 0 0 72' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 28 2 0 3 2194' 4 0 24 1 0 12 6 2 9 185 77% 1
2021/2022   34 5 0 3 3322' 24 7 9 6 0 24 10 28 15 624 64% 5
Europa Conference League LASK Linz 2 0 0 0 249' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 31 3 0 3 3014' 22 6 8 6 0 24 10 28 15 624 64% 5
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 1 2 0 0 59' 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   25 3 0 1 2863' 22 9 3 4 0 21 8 35 19 511 68% 3
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Wuerzburger Kickers 9 0 0 0 1013' 7 3 2 3 0 4 1 14 8 163 64% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Wuerzburger Kickers 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 15 3 0 1 1790' 15 6 0 1 0 17 7 21 11 348 70% 3
2019/2020   6 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   34 7 0 3 3367' 30 5 4 4 0 58 22 54 52 528 69% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 2 162' 1 0 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 32 7 0 3 3205' 29 5 3 4 0 58 22 54 52 528 69% 0
2017/2018   35 1 0 0 3228' 24 7 8 10 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 34 1 0 0 3138' 23 7 8 10 0 - - - - - - -
2016/2017   37 8 0 0 4550' 35 16 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Kapfenberger SV 2 1 0 0 289' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Kapfenberger SV 35 7 0 0 4261' 33 15 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   35 3 0 0 3602' 19 12 13 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Kapfenberger SV 35 3 0 0 3602' 19 12 13 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Kapfenberger SV 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2