Malul vs Ben-Zaken - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
Israel Israel
Profil zawodnika
15
Defence
Israel Israel
Statystyki Malul, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga izraelska Liga izraelska Puchar Izraela
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ben-Zaken, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga izraelska 2 liga izraelska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Malul
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 0 0 1 2725' 24 0 8 5 0 2 0 0 16 1000 79% 0
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Hapoel Hajfa 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 5 80% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Hajfa 23 0 0 1 2635' 23 0 8 5 0 2 0 0 16 995 79% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Hapoel Hajfa 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   24 0 0 0 2654' 24 0 7 4 0 2 0 0 19 1315 68% 1
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Hapoel Hajfa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Hajfa 24 0 0 0 2654' 24 0 7 4 0 2 0 0 19 1315 68% 1
2023/2024   13 0 0 0 1406' 13 0 4 7 0 4 3 0 6 747 70% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Hajfa 13 0 0 0 1406' 13 0 4 6 0 4 3 0 6 747 70% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Hajfa 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Hapoel Hajfa ' 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   1 1 1 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Hajfa 1 1 1 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Ben-Zaken
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 0 0 2 709' 6 0 3 2 0 2 0 0 8 128 73% 1
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska FC Ashdod 6 0 0 2 709' 6 0 3 2 0 2 0 0 8 125 74% 0
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska FC Ashdod 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 3 0% 1
2024/2025   16 0 0 0 2101' 16 0 10 3 1 13 3 0 8 363 58% 1
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska FC Ashdod 16 0 0 0 2101' 16 0 10 3 1 13 3 0 8 363 58% 1
2023/2024   15 1 0 0 1675' 15 0 5 6 0 7 2 0 8 358 52% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela FC Ashdod 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska FC Ashdod 15 1 0 0 1675' 15 0 5 5 0 7 2 0 8 358 52% 0
2022/2023   1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska FC Ashdod 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela FC Ashdod 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2