Machado vs Jorge Intima - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
20
Midfield
168 cm
64 kg
33 lat (1992-11-04)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
7
Midfield
170 cm
68 kg
30 lat (1995-09-21)
Guinea-Bissau Guinea-Bissau
Statystyki Machado, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Cypru Liga cypryjska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jorge Intima, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Cypru Liga cypryjska World Cup Qualification Africa Liga gruzińska Liga kazachstańska Puchar Narodów Afryki Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Machado
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 1 0 2 3611' 25 0 19 7 0 18 5 0 23 502 0% 1
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Ethnikos Achnas 1 166' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Ethnikos Achnas 24 1 0 2 3445' 24 0 18 7 0 18 5 0 23 502 0% 1
2024/2025   18 5 0 0 2220' 18 0 8 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Hong Kongu Liga Hong Kongu Liga Hong Kongu Kitchee 18 5 0 0 2220' 18 0 8 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   18 1 0 3 2820' 18 0 17 5 0 20 4 0 23 286 76% 4
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 18 1 0 3 2820' 18 0 17 4 0 20 4 0 23 286 76% 4
2022/2023   29 4 0 1 3853' 27 16 3 12 0 35 13 35 44 420 73% 7
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 1 0 0 0 187' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 28 4 0 1 3666' 26 15 3 12 0 35 13 35 44 420 73% 7
2021/2022   31 2 0 1 4186' 27 23 4 6 0 24 11 36 31 414 75% 6
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 31 2 0 1 4186' 27 23 4 6 0 24 11 36 31 414 75% 6
2020/2021   22 7 1 2 2410' 19 7 3 3 0 26 14 21 42 226 73% 3
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Northeast United FC 22 7 1 2 2410' 19 7 3 3 0 26 14 21 42 226 73% 3
2019/2020   30 1 0 1 2132' 10 7 11 4 0 12 3 15 24 122 65% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 30 1 0 1 2132' 10 7 11 4 0 12 3 15 24 122 65% 0
2018/2019   26 2 0 0 3113' 21 11 5 5 0 22 10 43 56 237 75% 4
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Feirense 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Feirense 25 1 0 0 2993' 20 11 5 5 0 22 10 43 56 237 75% 4
2017/2018   30 3 0 0 2537' 14 4 13 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Feirense 30 3 0 0 2537' 14 4 13 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   33 2 0 0 3789' 22 18 6 6 0 18 6 47 49 280 64% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Feirense 33 2 0 0 3789' 22 18 6 6 0 18 6 47 49 280 64% 0
2015/2016   13 1 0 0 927' 5 3 4 2 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Feirense 5 1 0 0 235' 0 1 3 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Tondela 8 0 0 0 692' 5 2 1 2 0 - - - - - - -
2014/2015   33 3 0 0 1540' 0 12 12 1 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Tondela 33 2 0 0 1540' 0 12 12 1 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Tondela 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Jorge Intima
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 3 1 3 3232' 23 0 15 3 0 30 8 0 30 622 0% 5
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Omonia Aradippou 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Omonia Aradippou 22 2 1 3 3142' 22 0 15 3 0 30 8 0 30 622 0% 5
World Cup Qualification Africa Gwinea-Bissau 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   12 6 2 2 1507' 12 0 5 0 0 14 2 0 10 166 0% 2
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Omonia Aradippou 12 6 2 2 1507' 12 0 5 0 0 14 2 0 10 166 0% 2
Europa Conference League Torpedo Kutaisi 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Ordabasy Szymkent 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   12 4 0 0 1093' 3 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Łudogorec Razgrad 5 1 0 0 317' 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea-Bissau 4 3 0 0 482' 2 2 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Łudogorec Razgrad 2 209' 0 0 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Łudogorec Razgrad 1 85' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   26 1 0 2 2382' 11 8 11 1 0 8 2 8 23 288 76% 5
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Wisła Płock 26 1 0 2 2382' 11 8 11 1 0 8 2 8 23 288 76% 5
2020/2021   12 3 0 0 968' 3 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Łudogorec Razgrad 10 1 0 0 805' 3 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Egypt Cup 1 Wadi Degla FC 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Łudogorec Razgrad 2 163' 0 0 2 - - - - - - -
2019/2021   11 2 0 0 1435' 8 6 3 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Gwinea-Bissau 6 0 0 0 886' 5 4 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea-Bissau 5 2 0 0 549' 3 2 2 0 0 - - - - - - -
2019/2020   35 7 0 6 3570' 23 15 7 0 0 0 0 0 0 4 75% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Łudogorec Razgrad 2 173' 1 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Bułgarii Superpuchar Bułgarii Superpuchar Bułgarii Łudogorec Razgrad 1 0 0 0 147' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Łudogorec Razgrad 24 7 0 5 2632' 17 12 5 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Łudogorec Razgrad 8 0 0 1 618' 4 2 1 0 0 0 0 0 0 4 75% 0
2018/2019   38 6 0 2 3841' 23 12 14 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Liteks Łowecz 5 1 0 0 666' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Liteks Łowecz 33 5 0 2 3175' 19 9 13 3 0 - - - - - - -
2017/2018   34 1 0 0 1820' 4 2 19 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Chaves 30 1 0 0 1586' 4 2 16 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea-Bissau 4 234' 0 0 3 - - - - - - -
2016/2017   19 6 0 1 1766' 13 5 4 4 1 11 7 18 12 256 74% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Arouca 10 5 0 0 1101' 9 3 1 2 0 9 6 11 10 172 70% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 6 1 0 1 457' 3 1 2 2 1 2 1 7 2 84 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arouca 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Saint-Etienne 2 0 0 0 208' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   8 0 0 0 370' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Arouca 8 0 0 0 370' 1 1 3 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2