M. Bodmer vs Bryan Passi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Midfield
Profil zawodnika
5
Defence
France France
Statystyki M. Bodmer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Trzecia liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bryan Passi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Trzecia liga francuska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki M. Bodmer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 0 0 2 2905' 29 0 4 5 0 18 1 0 35 1026 11% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Bourg en Bresse Peronnas 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 35 91% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Bourg en Bresse Peronnas 28 0 0 2 2815' 28 0 4 5 0 18 1 0 35 991 8% 2
2024/2025   1 0 0 0 179' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 81 100% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Le Havre 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 100% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Le Havre 1 179' 1 0 1 0 0 0 1 79 100% 0
2023/2024   - - - - - - -
Statystyki Bryan Passi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 3 0 0 1385' 14 0 2 2 0 14 8 0 14 621 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Valenciennes 12 3 0 0 1205' 12 0 2 2 0 14 8 0 14 621 0% 0
World Cup Qualification Africa Kongo 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   18 1 0 1 1626' 18 0 1 2 1 1 0 0 1 139 0% 1
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Mafra 18 1 0 1 1626' 18 0 1 2 1 1 0 0 1 139 0% 1
2023/2024   26 1 0 0 2428' 26 0 1 1 0 13 1 0 11 1356 59% 1
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Tel Awiw 26 1 0 0 2428' 26 0 1 1 0 13 1 0 11 1356 59% 1
2022/2023   20 1 0 0 1897' 19 2 1 2 0 4 2 9 16 660 85% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 19 1 0 0 1747' 18 1 1 2 0 4 2 9 16 660 85% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Rodez 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Kongo 1 0 0 0 150' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   31 1 0 0 2520' 28 0 0 3 0 10 4 3 14 1098 83% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 31 1 0 0 2520' 28 0 0 3 0 10 4 3 14 1098 83% 0
2020/2021   30 1 0 2 2869' 28 4 1 2 0 4 1 4 20 652 80% 1
France Promotion/Relegation 2 Niort 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 28 1 0 2 2779' 27 4 1 1 0 4 1 4 20 652 80% 1
2019/2020   23 0 0 1 1570' 16 2 0 4 1 2 1 11 10 369 81% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Niort 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Niort 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 19 0 0 1 1180' 12 2 0 4 1 2 1 11 10 369 81% 0
2018/2019   8 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 7 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   5 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   8 0 0 0 218' 1 0 2 1 0 2 0 1 4 88 90% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 8 0 0 0 218' 1 0 2 1 0 2 0 1 4 88 90% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2