Luuk Brouwers vs Ko Itakura - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
27 lat (1998-05-30)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
4
Defence
185 cm
29 lat (1997-01-27)
Japan Japan
Statystyki Luuk Brouwers, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Puchar Holandii KNVB Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ko Itakura, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga holenderska Puchar Holandii KNVB World Cup Qualification Asia Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Azji Mistrzostwa Świata Olimpiada Copa America Puchar Ligi Puchar Japonii Liga japońska Azjatycka Liga Mistrzów Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Luuk Brouwers
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 5 0 5 2480' 24 0 5 4 1 40 13 0 22 966 83% 10
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 21 5 0 4 2067' 21 0 3 3 1 36 13 0 21 845 84% 9
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB SC Heerenveen 3 0 0 1 413' 3 0 2 1 0 4 0 0 1 121 82% 1
2024/2025   26 3 0 2 2755' 26 0 7 6 0 32 13 0 18 1022 82% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB SC Heerenveen 2 0 0 0 226' 2 0 1 1 0 3 1 0 2 79 46% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 24 3 0 2 2529' 24 0 6 5 0 29 12 0 16 943 85% 1
2023/2024   26 6 0 1 3631' 26 0 17 4 0 34 13 0 22 793 85% 9
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 25 6 0 1 3541' 25 0 17 4 0 32 13 0 20 752 84% 9
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB SC Heerenveen 1 90' 1 0 0 2 0 0 2 41 93% 0
2022/2023   30 0 0 1 2633' 19 7 7 5 0 6 4 15 11 693 84% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 28 0 0 1 2378' 18 6 6 5 0 6 4 15 11 645 84% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 2 0 0 0 255' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 48 94% 0
2021/2022   36 9 3 3 3923' 36 9 0 5 0 24 12 37 24 1545 86% 4
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Go Ahead Eagles 3 2 2 1 416' 3 2 0 1 0 2 1 6 1 106 89% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Go Ahead Eagles 33 7 1 2 3507' 33 7 0 4 0 22 11 31 23 1439 86% 4
2020/2021   34 5 0 4 3595' 34 7 0 5 0 10 6 24 22 1394 85% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Go Ahead Eagles 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 2 2 2 0 120 88% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Go Ahead Eagles 33 3 0 4 3505' 33 7 0 5 0 8 4 22 22 1274 85% 0
2019/2020   19 1 0 3 1655' 14 3 5 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Den Bosch 19 1 0 3 1655' 14 3 5 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   31 2 0 3 3066' 22 10 6 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Den Bosch 29 1 0 3 2886' 20 10 6 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Baraże ligi holenderskiej FC Den Bosch 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   19 0 0 0 1379' 5 3 10 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Den Bosch 19 0 0 0 1379' 5 3 10 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   29 1 0 0 3329' 26 13 3 5 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Den Bosch 29 1 0 0 3329' 26 13 3 5 0 - - - - - - -
2014/2015   5 209' 0 0 3 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Den Bosch 5 209' 0 0 3 - - - - - - -
Statystyki Ko Itakura
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 2 0 0 4363' 39 0 13 4 0 15 4 0 14 2232 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 5 0 0 0 599' 5 0 2 1 0 1 0 0 1 292 91% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 18 1 0 0 2020' 18 0 6 2 0 7 3 0 9 910 93% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 171' 1 0 1 0 0 0 1 75 96% 0
World Cup Qualification Asia Japonia 10 1 0 0 971' 10 0 1 0 0 7 1 0 2 830 91% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Borussia M'gladbach 3 362' 3 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Ajax Amsterdam 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 48 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Japonia 2 0 0 0 240' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 77 87% 0
2024/2025   35 4 0 2 3150' 35 0 0 5 0 23 9 0 13 1937 90% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 33 3 0 2 2970' 33 0 0 5 0 21 7 0 12 1799 90% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 2 2 0 1 138 93% 0
2023/2024   22 3 0 0 2381' 20 2 6 9 0 21 7 0 6 995 77% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 20 3 0 0 2155' 18 2 5 9 0 21 7 0 4 890 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 2 226' 2 0 1 0 0 0 2 105 70% 0
2022/2023   24 0 0 2 2114' 22 1 1 1 2 8 4 11 14 1267 90% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 24 0 0 2 2114' 22 1 1 1 2 8 4 11 14 1267 90% 0
2021/2022   32 4 0 0 3302' 31 6 1 3 0 13 6 23 20 1472 87% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Schalke 04 31 4 0 0 3212' 30 6 1 3 0 13 6 23 20 1472 87% 0
2020/2021   35 1 0 1 3150' 35 0 0 4 0 6 0 20 12 1473 87% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 35 1 0 1 3150' 35 0 0 4 0 6 0 20 12 1473 87% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2022   7 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 1 0 40 90% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Japonia 7 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 1 0 40 90% 0
2019/2021   4 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Japonia 4 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   26 0 0 0 1934' 18 0 4 4 0 9 0 12 6 989 85% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 26 0 0 0 1934' 18 0 4 4 0 9 0 12 6 989 85% 0
2018/2019   15 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 15 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2