Lungoyi vs Amine Harit - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Midfield
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
25
Midfield
179 cm
66 kg
28 lat (1997-06-18)
France France
Statystyki Lungoyi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Puchar Turcji
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Amine Harit, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Liga turecka Klubowe mecze towarzyskie World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Lungoyi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 4 0 2 2763' 21 0 12 8 0 43 15 0 67 393 79% 6
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Gaziantep BB 19 2 0 2 2522' 19 0 11 7 0 43 15 0 67 393 79% 6
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Gaziantep BB 2 2 0 0 241' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   22 2 0 0 3186' 22 0 16 8 0 35 16 0 54 344 73% 3
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Gaziantep BB 2 0 0 0 343' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Gaziantep BB 20 2 0 0 2843' 20 0 14 8 0 35 16 0 54 344 73% 3
2023/2024   17 2 0 3 2543' 17 0 15 9 1 24 9 0 58 269 74% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Yverdon 17 2 0 3 2543' 17 0 15 9 1 24 9 0 58 269 74% 1
2022/2023   0 0 0 0 0 3 1 0 2 8 62% 0
Serie B Serie B Serie B Ascoli Picchio FC 1898 0 0 0 ' 0 0 3 1 0 2 8 62% 0
Statystyki Amine Harit
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 3 0 3 2996' 21 0 16 3 0 27 6 0 35 672 88% 2
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Istanbul Basaksehir 19 2 0 3 2744' 19 0 15 3 0 27 6 0 35 672 88% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Olympique Marsylia 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Istanbul Basaksehir 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Maroko 1 162' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   8 2 0 4 1177' 8 0 7 1 1 8 5 0 15 244 73% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 8 2 0 4 1177' 8 0 7 1 1 8 5 0 15 244 73% 0
2023/2024   35 2 1 8 4914' 34 1 23 6 0 46 14 0 84 1438 84% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 37 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 14 1 1 6 2011' 13 1 9 1 0 13 6 0 32 497 89% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 21 1 0 2 2903' 21 0 14 5 0 33 8 0 50 904 85% 1
2022/2023   19 1 0 2 1975' 11 8 6 2 0 4 3 1 12 221 85% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 10 0 0 0 1172' 6 5 4 2 0 4 3 1 12 221 85% 2
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 2 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 6 1 0 2 638' 4 2 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   38 5 0 4 3106' 14 13 12 2 0 13 7 18 40 660 90% 3
Europa Conference League Olympique Marsylia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 6 0 0 0 371' 2 2 1 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 30 4 0 4 2705' 12 11 11 1 0 13 7 18 40 660 90% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 2 1 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 2 0 5 3806' 27 15 4 4 0 8 3 25 55 560 78% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 3 0 0 0 344' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 31 2 0 5 3462' 25 14 3 4 0 8 3 25 55 560 78% 4
2019/2021   2 72' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 2 72' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   29 7 1 5 3190' 27 8 1 4 0 29 12 16 64 676 84% 6
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 25 6 1 4 2890' 24 8 1 3 0 29 12 16 64 676 84% 6
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 4 1 0 1 300' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   34 1 0 1 2629' 15 8 10 1 0 13 5 10 56 380 80% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 25 1 0 1 1996' 12 7 6 1 0 12 5 9 50 338 80% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 3 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Schalke 04 6 0 0 0 423' 1 1 4 0 0 1 0 1 6 42 81% 0
2017/2018   39 3 1 3 4268' 27 18 8 4 0 23 10 19 94 604 84% 7
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 33 3 1 3 3684' 23 15 8 3 0 23 10 19 94 604 84% 7
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 5 0 0 0 584' 4 3 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   39 1 0 1 3425' 25 8 9 4 1 31 4 23 80 1075 83% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 35 1 0 1 3056' 23 7 7 4 1 31 4 23 80 1075 83% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 1 61' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nantes 3 0 0 0 308' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2017   2 90' 0 0 1 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Maroko 2 90' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2