Tzimas vs Lukas Nmecha - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Forward
Greece Greece
Profil zawodnika
14
Forward
England England
Statystyki Tzimas, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier Reserve League Premier League EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Lukas Nmecha, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje EURO U-21 Premier League Asia Trophy Mecze towarzyskie U-21 Champions cup Euro U-19
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tzimas
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   3 3 0 2 359' 3 0 2 1 0 11 5 0 5 58 66% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brighton & Hove Albion 2 2 0 1 245' 2 0 1 1 0 7 4 0 3 24 83% 2
Premier Reserve League Brighton & Hove Albion Academy 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 10 0% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 1 1 0 1 114' 1 0 1 0 0 4 1 0 1 24 75% 1
2024/2025   21 12 0 2 2847' 21 0 12 6 1 62 39 0 35 271 69% 15
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 20 12 0 2 2687' 20 0 11 4 1 60 38 0 35 257 68% 14
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Karlsruher SC 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 1 0 0 0 160' 1 0 1 1 0 2 1 0 0 14 71% 1
2023/2024   6 5 0 1 916' 6 0 6 1 0 11 9 0 9 74 64% 3
Druga liga grecka Druga liga grecka Druga liga grecka PAOK Thessaloniki FC B 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka PAOK Saloniki 3 3 0 1 457' 3 0 3 0 0 10 9 0 9 63 65% 3
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Greece U21 2 0 0 0 295' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League PAOK Saloniki 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 11 55% 0
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji PAOK Saloniki 1 1 0 0 164' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 50% 0
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji PAOK Saloniki 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka PAOK Saloniki 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 50% 0
Statystyki Lukas Nmecha
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 7 2 3 2538' 17 0 14 2 0 41 20 0 29 282 62% 4
Premier League Premier League Premier League Leeds United 10 6 2 1 1531' 10 0 9 0 0 29 16 0 16 187 66% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 4 1 0 2 557' 4 0 2 2 0 9 3 0 10 75 63% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 1 178' 1 0 1 3 1 0 2 7 71% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Leeds United 2 0 0 0 272' 2 0 2 0 0 0 0 0 1 13 0% 0
2024/2025   3 3 0 0 478' 3 0 3 1 0 20 9 0 20 114 66% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 3 3 0 0 478' 3 0 3 1 0 20 9 0 17 112 66% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 3 2 50% 0
2023/2024   1 2 0 0 133' 1 0 1 0 0 2 2 0 2 22 27% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 1 1 0 0 133' 1 0 1 0 0 1 1 0 1 10 0% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 1 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 12 50% 0
2022/2023   25 4 0 1 2073' 11 6 9 3 0 16 7 5 27 194 66% 8
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Niemcy 5 245' 0 0 3 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 19 4 0 0 1672' 10 5 6 3 0 16 7 5 27 194 66% 8
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 1 0 0 1 156' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   32 10 0 0 3334' 21 10 11 8 0 44 22 32 30 369 69% 6
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 25 8 0 0 2830' 18 10 7 5 0 44 22 32 30 369 69% 6
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Niemcy 2 106' 0 0 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów VfL Wolfsburg 5 2 0 0 398' 3 0 2 3 0 - - - - - - -
2020/2021   41 21 9 3 5060' 40 18 1 4 0 15 8 16 22 211 67% 2
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Anderlecht Bruksela 4 3 0 0 566' 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 37 18 9 3 4494' 36 15 1 4 0 15 8 16 22 211 67% 2
2019/2020   40 7 4 0 2198' 6 4 19 2 0 19 4 17 22 113 75% 6
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Niemcy U21 7 4 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 1 64' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 2 0 0 0 244' 1 1 1 0 0 3 2 2 2 8 75% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 12 0 0 0 545' 1 1 5 1 0 3 0 3 5 22 73% 1
Championship Championship Championship Middlesbrough 20 0 0 0 1009' 4 2 7 1 0 11 2 7 12 62 76% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy VfL Wolfsburg 5 336' 0 0 5 2 0 5 3 21 76% 1
2018/2019   45 4 0 5 4595' 25 15 18 3 0 58 23 42 58 422 73% 15
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 2 84' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 1 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 42 4 0 5 4347' 24 14 17 3 0 58 23 42 58 422 73% 15
2017/2018   8 1 0 0 554' 2 0 3 0 0 0 0 0 0 4 100% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 4 166' 0 0 2 0 0 0 0 4 100% 0
Johnstones Paint Trophy Manchester City Academy 2 1 0 0 240' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 2 0 0 0 148' 0 0 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2