Wolverhampton Wanderers vs West Ham United
Posiadanie piłki
- Wolverhampton Wanderers 41%
- West Ham United 59%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Sa
9
Larsen
2
Doherty
12
Agbadou
24
Gomes
22
Semedo
8
Gomes
7
Gardies
3
Nouri
5
Munetsi
27
Bellegarde
23
Areola
14
Kudus
34
Ferguson
3
Cresswell
26
Kilman
15
Mavropanos
57
Scarles
8
Ward-Prowse
10
Lucas
29
Bissaka
17
Santos
20
Bowen
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Bueno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | Traore | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Hwang | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Doyle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Sarabia | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | Borges | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Johnstone | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Djiga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Lima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Sa | 0 | 0 | 22.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Larsen | 0 | 0 | 21.00 (68.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Doherty | 0 | 0 | 49.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 12 | |
Agbadou | 0 | 0 | 54.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | Gomes | 0 | 0 | 48.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | |
Semedo | 0 | 0 | 27.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Gomes | 0 | 0 | 52.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 7 | Gardies | 0 | 0 | 46.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 3 | Nouri | 0 | 0 | 40.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 5 | |
Munetsi | 0 | 0 | 10.00 (63.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 27 | |
Bellegarde | 0 | 0 | 34.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Fabianski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Soler | 0 | 0 | 22.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Coufal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Fuellkrug | 0 | 0 | 9.00 (70.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Velázquez | 0 | 0 | 31.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Todibo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Soucek | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Emerson | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 23 | |
Areola | 0 | 0 | 33.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 14 | |
Kudus | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 34 | |
Ferguson | 0 | 0 | 9.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
Cresswell | 0 | 0 | 37.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 26 | |
Kilman | 0 | 0 | 79.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 15 | Mavropanos | 0 | 0 | 73.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 57 | Scarles | 0 | 0 | 41.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Ward-Prowse | 0 | 0 | 60.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 10 | Lucas | 0 | 0 | 78.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 29 | |
Bissaka | 0 | 0 | 60.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | Santos | 0 | 0 | 10.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 20 | |
Bowen | 0 | 0 | 22.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Wolverhampton Wanderers - West Ham United
Team Wolverhampton Wanderers currently is on lower place in table (17 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. Od 2 meczów u siebie nie zaznali smaku wygranej. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Matheus Cunha 13 goli, Joergen Strand Larsen 9 goli, Rayan Ait Nouri 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? West Ham United. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Matheus Cunha 5 asyst, Joergen Strand Larsen 2 asyst, Rayan Ait Nouri 5 asyst.
W 29 meczach zdobyli 40 bramek, co daje ?redni? 1.38 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 17 pora?ek. W 72.41% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 93.10% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Wolverhampton Wanderers nie straci? bramki. W 19 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team West Ham United currently is on lower place in table (16 position). West Ham United w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Nie zosta?a pokonana na wyje?dzie od 2 meczów. Najlepsi zawodnicy West Ham United w Premier League, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Jarrod Bowen 7 goli, Tomas Soucek 7 goli, Lucas 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Jarrod Bowen 5 asyst, Tomas Soucek 1 asyst.
??cznie rozegrali 29 w tym sezonie. Wygra? 9 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 13 zostali pokonani. W 48.28% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.76% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach West Ham United nie straci? bramki. W 17 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.14 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: West Ham United. Ostatnie mecze obu dru?yn: 9 wygranych Wolverhampton Wanderers, 12 wygranych West Ham United, 1 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 16 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Premier League
1