Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace
Posiadanie piłki
- Wolverhampton Wanderers 41%
- Crystal Palace 59%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Sa
22
Semedo
15
Dawson
23
Kilman
64
Bueno
11
Hwang
8
Neves
5
Lemina
27
Luiz
12
Cunha
29
Costa
21
Johnstone
26
Richards
16
Andersen
6
Guehi
3
Mitchell
8
Lokonga
4
Milivojevic
19
Hughes
7
Olise
9
Ayew
10
Eze
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Sa | 0 | 0 | 28.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Semedo | 0 | 0 | 29.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Dawson | 0 | 0 | 45.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Kilman | 0 | 0 | 53.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 64 | |
Bueno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Hwang | 0 | 0 | 10.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Neves | 0 | 0 | 46.00 (78.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Lemina | 0 | 0 | 21.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | Luiz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 12 | |
Cunha | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Costa | 0 | 0 | 14.00 (64.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Collins | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Neto | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Podence | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Sarabia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | Gomes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Bentley | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Moutinho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | |
Gomes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | |
Traore | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lack of fitness | ||||||||||||||
| 6 | Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 18 | |
Kalajdzic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Oliveira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 21 | |
Johnstone | 0 | 0 | 27.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | Richards | 0 | 0 | 51.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Andersen | 0 | 0 | 28.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Guehi | 0 | 0 | 78.00 (91.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Mitchell | 0 | 0 | 43.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | Lokonga | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Milivojevic | 0 | 0 | 28.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Hughes | 0 | 0 | 35.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Olise | 0 | 0 | 36.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Ayew | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Eze | 0 | 0 | 34.00 (76.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Ward | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Tomkins | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Guaita | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Mateta | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Schlupp | 0 | 0 | 11.00 (45.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
McArthur | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Edouard | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Doucoure | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | |
Riedewald | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 11 | |
Zaha | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Clyne | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | |
Ferguson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Wolverhampton Wanderers - Crystal Palace
Dru?yna Wolverhampton Wanderers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. Nie przegra?a meczu u siebie od 2 spotka?. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Daniel Podence 6 goli, Ruben Neves 5 goli, Adama Traore 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Crystal Palace. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Adama Traore 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Wolverhampton Wanderers: Sasa Kalajdzic, Francisco Oliveira.
W 32 meczach zdobyli 27 bramek, co daje ?redni? 0.84 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 16 pora?ek. W 40.63% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 68.75% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Wolverhampton Wanderers nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Crystal Palace znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 10 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Eberechi Eze 7 goli, Wilfried Zaha 6 goli, Odsonne Edouard 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Wolverhampton Wanderers. Zawodnicy Eberechi Eze 3 asyst, Wilfried Zaha 2 asyst, Odsonne Edouard 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Wolverhampton Wanderers, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Crystal Palace: Wilfried Zaha, Nathaniel Clyne, Nathan Ferguson.
W 32 meczach zdobyli 31 bramek, co daje ?redni? 0.97 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 10 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 40.63% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 65.63% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Crystal Palace nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Crystal Palace wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Wolverhampton Wanderers wygranych 11 meczów , Crystal Palace wygra?a 12 spotka?, by?o 5 remisów. W 12 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 23 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Wolverhampton Wanderers Crystal Palace
Tabela ligowa tutaj




Premier League
2