Wolverhampton Wanderers vs Chelsea
Posiadanie piłki
- Wolverhampton Wanderers 31%
- Chelsea 69%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Sa
12
Cunha
24
Gomes
15
Dawson
23
Kilman
22
Semedo
5
Lemina
8
Gomes
3
Nouri
11
Hwang
21
Sarabia
28
Petrovic
19
Broja
27
Gusto
2
Disasi
6
Silva
26
Colwill
16
Ugochukwu
23
Gallagher
20
Palmer
15
Jackson
7
Sterling
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | |
Doherty | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Bueno | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Bueno | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Kalajdzic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Doyle | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bentley | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 45 | Barnett | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 62 | Chirewa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 79 | Hesketh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Sa | 0 | 0 | 20.00 (20.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 12 | |
Cunha | 0 | 0 | 17.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | Gomes | 0 | 0 | 28.00 (61.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 15 | |
Dawson | 0 | 0 | 20.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | |
Kilman | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | |
Semedo | 0 | 0 | 24.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 5 | |
Lemina | 0 | 0 | 37.00 (73.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Gomes | 0 | 0 | 31.00 (71.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 3 | Nouri | 0 | 0 | 22.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | |
Hwang | 0 | 0 | 9.00 (56.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 21 | |
Sarabia | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 3.00 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | |
Badiashile | 0 | 0 | 26.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Mudryk | 0 | 0 | 20.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Madueke | 0 | 0 | 13.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Bettinelli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Nkunku | 0 | 0 | 17.00 (100.00%) | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Maatsen | 0 | 0 | 13.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | |
Lavia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 47 | Bergström | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 52 | Matos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 28 | Petrovic | 0 | 0 | 26.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 19 | Broja | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 27 | Gusto | 0 | 0 | 42.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 2 | Disasi | 0 | 0 | 85.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 6 | |
Silva | 0 | 0 | 73.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 26 | Colwill | 0 | 0 | 46.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 16 | |
Ugochukwu | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 23 | Gallagher | 0 | 0 | 65.00 (92.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 20 | |
Palmer | 0 | 0 | 64.00 (88.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 15 | |
Jackson | 0 | 0 | 20.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | |
Sterling | 0 | 0 | 34.00 (82.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Wolverhampton Wanderers - Chelsea
Dru?yna Wolverhampton Wanderers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Nie przegra?a meczu u siebie od 6 spotka?. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Hee-Chan Hwang 8 goli, Matheus Cunha 5 goli, Mario Lemina 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Chelsea. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Hee-Chan Hwang 2 asyst, Matheus Cunha 3 asyst.
W 17 meczach zdobyli 21 bramek, co daje ?redni? 1.24 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 64.71% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.35% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Wolverhampton Wanderers nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Chelsea znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 6 punktów. Chelsea od 3 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Chelsea w Premier League z najwi?ksz? liczb? bramek: Nicolas Jackson 7 goli, Cole Palmer 6 goli, Raheem Sterling 5 goli. Zawodnicy Nicolas Jackson 1 asyst, Cole Palmer 3 asyst, Raheem Sterling 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Wolverhampton Wanderers, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 17 meczach zdobyli 28 bramek, co daje ?redni? 1.65 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 52.94% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.35% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Chelsea nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Chelsea. Ostatnie mecze obu dru?yn: 4 wygranych Wolverhampton Wanderers, 12 wygranych Chelsea, 4 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 16 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 7 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Premier League
2