Wolverhampton Wanderers vs Brentford
Posiadanie piłki
- Wolverhampton Wanderers 72%
- Brentford 28%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Sa
21
Sarabia
7
Neto
12
Cunha
23
Kilman
15
Dawson
24
Gomes
22
Semedo
5
Lemina
8
Gomes
3
Nouri
1
Flekken
7
Maupay
17
Toney
22
Collins
5
Pinnock
16
Mee
30
Roerslev
8
Jensen
6
Noergaard
27
Janelt
12
Reguilon
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | |
Doherty | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Bueno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Bueno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Doyle | 0 | 0 | 39.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bentley | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Bellegarde | 0 | 0 | 23.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 62 | Chirewa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 63 | Frazer | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Sa | 0 | 0 | 25.00 (48.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 21 | |
Sarabia | 0 | 0 | 65.00 (86.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Neto | 0 | 0 | 50.00 (84.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 12 | |
Cunha | 0 | 0 | 9.00 (67.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | |
Kilman | 0 | 0 | 81.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 15 | |
Dawson | 0 | 0 | 75.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | Gomes | 0 | 0 | 45.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | |
Semedo | 0 | 0 | 50.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 5 | |
Lemina | 0 | 0 | 54.00 (85.00%) | 4.00 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Gomes | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 3 | Nouri | 0 | 0 | 68.00 (99.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | |
Joergensen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Ghoddos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Ajer | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Strakosha | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Lewis-Potter | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Damsgaard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 26 | |
Baptiste | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Yarmolyuk | 0 | 0 | 5.00 (20.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 38 | Brierley | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Flekken | 0 | 0 | 40.00 (43.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Maupay | 0 | 0 | 17.00 (71.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | |
Toney | 0 | 0 | 17.00 (41.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | |
Collins | 0 | 0 | 28.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Pinnock | 0 | 0 | 25.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 16 | |
Mee | 0 | 0 | 28.00 (68.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 30 | |
Roerslev | 0 | 0 | 9.00 (33.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Jensen | 0 | 0 | 18.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | |
Noergaard | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 27 | Janelt | 0 | 0 | 24.00 (63.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 12 | |
Reguilon | 0 | 0 | 20.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Wolverhampton Wanderers - Brentford
Dru?yna Wolverhampton Wanderers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 10 punktów. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Hee-Chan Hwang 10 goli, Matheus Cunha 9 goli, Mario Lemina 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Brentford. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Hee-Chan Hwang 3 asyst, Matheus Cunha 6 asyst.
W 23 meczach zdobyli 37 bramek, co daje ?redni? 1.61 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 69.57% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.61% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Wolverhampton Wanderers nie straci? bramki. W 17 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Brentford znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Brentford w 5 ostatnich meczach zdoby?a 3 punktów. Brentford od 5 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Brentford w Premier League z najwi?ksz? liczb? bramek: Bryan Mbeumo 7 goli, Neal Maupay 5 goli, Yoane Wissa 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Bryan Mbeumo 3 asyst, Neal Maupay 3 asyst, Yoane Wissa 1 asyst.
W 22 meczach zdobyli 32 bramek, co daje ?redni? 1.45 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 72.73% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 86.36% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Brentford nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Wolverhampton Wanderers wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Wolverhampton Wanderers wygranych 9 meczów , Brentford wygra?a 4 spotka?, by?o 4 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 15 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Wolverhampton Wanderers Brentford
Tabela ligowa tutaj




Premier League
0