West Ham United vs Wolverhampton Wanderers
Posiadanie piłki
- West Ham United 54%
- Wolverhampton Wanderers 46%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Fabianski
20
Bowen
29
Bissaka
15
Mavropanos
26
Kilman
33
Emerson
19
Velázquez
28
Soucek
14
Kudus
4
Soler
7
Summerville
1
Sa
31
Johnstone
9
Larsen
24
Gomes
4
Bueno
22
Semedo
3
Nouri
5
Lemina
8
Pied
7
Gardies
2
Doherty
10
Cunha
8
Gomes
Podstawowy skład
1
1 Fabianski
90'
11
20 Bowen
72'
90'
2
29 Bissaka
3
15 Mavropanos
4
26 Kilman
5
33 Emerson
45'
88'
6
19 Velázquez
88'
7
28 Soucek
54'
8
14 Kudus
87'
9
4 Soler
50'
64'
10
7 Summerville
73'
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Cresswell | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Coufal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Lucas | 0 | 0 | 10.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Fuellkrug | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Santos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Ings | 0 | 0 | 8.00 (38.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Areola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Todibo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Fabianski | 0 | 0 | 38.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 20 | |
Bowen | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 29 | |
Bissaka | 0 | 0 | 41.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 15 | Mavropanos | 0 | 0 | 50.00 (90.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 26 | |
Kilman | 0 | 0 | 54.00 (83.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 33 | |
Emerson | 0 | 0 | 43.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 19 | |
Velázquez | 0 | 0 | 28.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 28 | |
Soucek | 0 | 0 | 30.00 (59.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 14 | |
Kudus | 0 | 0 | 33.00 (97.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 4 | |
Soler | 0 | 0 | 31.00 (90.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | |
Summerville | 0 | 0 | 23.00 (91.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | |
Hwang | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Dawson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Gomes | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Doyle | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bentley | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Borges | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Bellegarde | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Guedes | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | Lima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | |
Sa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 31 | |
Johnstone | 0 | 0 | 37.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Larsen | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | Gomes | 0 | 0 | 39.00 (74.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | Bueno | 0 | 0 | 35.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | |
Semedo | 0 | 0 | 48.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 3 | Nouri | 0 | 0 | 22.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | |
Lemina | 0 | 0 | 31.00 (77.00%) | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Pied | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 7 | Gardies | 0 | 0 | 15.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 2 | |
Doherty | 0 | 0 | 44.00 (77.00%) | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | |
Cunha | 0 | 0 | 35.00 (74.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 8 | |
Gomes | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu West Ham United - Wolverhampton Wanderers
Dru?yna West Ham United znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). West Ham United w 5 ostatnich meczach zdoby?a 4 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy West Ham United w Premier League, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Jarrod Bowen 3 goli, Tomas Soucek 3 goli, Lucas 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Jarrod Bowen 3 asyst.
??cznie rozegrali 14 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 7 zostali pokonani. W 64.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 92.86% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach West Ham United nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.29 na mecz
Dru?yna Wolverhampton Wanderers znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Matheus Cunha 7 goli, Joergen Strand Larsen 6 goli, Rayan Ait Nouri 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? West Ham United. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Matheus Cunha 3 asyst, Joergen Strand Larsen 2 asyst, Rayan Ait Nouri 2 asyst.
W 14 meczach zdobyli 22 bramek, co daje ?redni? 1.57 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 78.57% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Wolverhampton Wanderers nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: West Ham United wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. West Ham United wygranych 11 meczów , Wolverhampton Wanderers wygra?a 9 spotka?, by?o 1 remisów. W 9 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 15 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H West Ham United Wolverhampton Wanderers
Tabela ligowa tutaj




Premier League
2