VfB Stuttgart vs Schalke 04
Posiadanie piłki
- VfB Stuttgart 43%
- Schalke 04 57%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Mueller
5
Mavropanos
2
Anton
21
Ito
4
Vagnoman
3
Endo
24
Sosa
22
Fuehrich
32
Ahamada
14
Fundu
25
Egloff
13
Schwolow
27
Brunner
4
Yoshida
5
Berg
2
Ouwejan
11
Buelter
6
Krauss
17
Flick
7
Larsson
24
Drexler
9
Terodde
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Mueller | 0 | 0 | 31.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 5 | Mavropanos | 0 | 0 | 38.00 (73.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | |
Anton | 0 | 0 | 54.00 (74.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | Ito | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 4 | Vagnoman | 0 | 0 | 16.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Endo | 0 | 0 | 35.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Sosa | 0 | 0 | 24.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Fuehrich | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Ahamada | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 14 | |
Fundu | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Egloff | 0 | 0 | 11.00 (63.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 8 | |
Millot | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Guirassy | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | Tomas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | Perea | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Stenzel | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Karazor | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Bredlow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | |
Aidonis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39 | |
Kastanaras | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 0 | Matarazzo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 7 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 20 | |
Pfeiffer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 28 | |
Nartey | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Schwolow | 0 | 0 | 31.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Brunner | 0 | 0 | 48.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Yoshida | 0 | 0 | 68.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Berg | 0 | 0 | 57.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | |
Ouwejan | 0 | 0 | 16.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Buelter | 0 | 0 | 36.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Krauss | 0 | 0 | 41.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Flick | 0 | 0 | 38.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Larsson | 0 | 0 | 15.00 (66.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Drexler | 0 | 0 | 31.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Terodde | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Faehrmann | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Greiml | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Latza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Zalazar | 0 | 0 | 9.00 (77.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Mollet | 0 | 0 | 14.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Mohr | 0 | 0 | 40.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 30 | |
Kral | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | |
Polter | 0 | 0 | 4.00 (25.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 41 | |
Matriciani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unavailable | ||||||||||||||
| 35 | |
Kaminski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu VfB Stuttgart - Schalke 04
Dru?yna VfB Stuttgart znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punktów. Dla obrony Schalke 04 najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Wataru Endo 1 goli, Silas Wamangituka Fundu 1 goli, Naouirou Ahamada 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu VfB Stuttgart.
Kontuzje w dru?ynie VfB Stuttgart: Nikolas Nartey.
W spotkaniu nie wyst?pi? Luca Pfeiffer z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 4 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 25.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach VfB Stuttgart nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.75 na mecz
Dru?yna Schalke 04 znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 16 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Najlepsi zawodnicy Schalke 04 w Bundesliga, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Marius Buelter 3 goli, Rodrigo Zalazar 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Thomas Ouwejan 1 asyst.
??cznie rozegrali 4 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 75.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Schalke 04 nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Schalke 04 wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. VfB Stuttgart wygranych 14 meczów , Schalke 04 wygra?a 21 spotka?, by?o 8 remisów. W 26 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 34 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 21 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H VfB Stuttgart Schalke 04
Tabela ligowa tutaj




Bundesliga
1

