Valencia CF vs Eibar
Posiadanie piłki
- Valencia CF 51%
- Eibar 49%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Jaume
18
Wass
5
Paulista
12
Diakhaby
14
Gaya
20
Torres
10
Parejo
17
Coquelin
8
Soler
19
Rodrigo
22
Gomez
1
Dmitrovic
24
Tejero
12
Oliveira
3
Bigas
15
Angel
21
Leon
6
Alvarez
10
Exposito
22
Inui
19
Charles
9
Enrich
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Jaume | 0 | 0 | 22.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 18 | |
Wass | 0 | 0 | 25.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Paulista | 0 | 0 | 49.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Diakhaby | 0 | 0 | 49.00 (90.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Gaya | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Torres | 0 | 0 | 23.00 (67.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Parejo | 0 | 0 | 51.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Coquelin | 0 | 0 | 32.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Soler | 0 | 0 | 24.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Rodrigo | 0 | 0 | 27.00 (77.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Gomez | 0 | 0 | 5.00 (45.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Kondogbia | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Gameiro | 0 | 0 | 1.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Cheryshev | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Cillessen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Sobrino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Garay | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 7 | |
Guedes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Vallejo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Lee | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Piccini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 11.00 (39.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 24 | |
Tejero | 0 | 0 | 35.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Oliveira | 0 | 0 | 22.00 (73.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Bigas | 0 | 0 | 32.00 (62.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Angel | 0 | 0 | 31.00 (73.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Leon | 0 | 0 | 18.00 (85.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Alvarez | 0 | 0 | 29.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Exposito | 0 | 0 | 51.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Inui | 0 | 0 | 24.00 (85.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Charles | 0 | 0 | 16.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Enrich | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Burgos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Quique | 0 | 0 | 2.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Blasis | 0 | 0 | 6.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Correa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Bravo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | |
Atienza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Ramis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Escalante | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Diop | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 14 | |
Orellana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 17 | |
Kike | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Arbilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Valencia CF - Eibar
Dru?yna Valencia CF znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 8 punktów. Valencia CF od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Od 4 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Daniel Parejo 6 goli, Maximiliano Gomez 6 goli, Kevin Gameiro 4 goli. Zawodnicy Daniel Parejo 2 asyst, Maximiliano Gomez 1 asyst, Kevin Gameiro 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Eibar, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Valencia CF: Goncalo Guedes, Manuel Vallejo, Kangin Lee, Cristiano Piccini.
W 18 meczach zdobyli 28 bramek, co daje ?redni? 1.56 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 44.44% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 88.89% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Eibar currently is on lower place in table (16 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 4 punktów. Eibar od 2 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Nie zosta?a pokonana od 2 meczów. Dla obrony Valencia CF najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Fabian Orellana 4 goli, Kike 3 goli, Charles 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Eibar. Najwi?cej bramek wypracowa?: Fabian Orellana 4 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Eibar: Ivan Ramis, Gonzalo Escalante, Pape Kouli Diop, Kike, Anaitz Arbilla.
W spotkaniu nie wyst?pi? Fabian Orellana z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 18 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 9 zostali pokonani. W 55.56% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.78% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Eibar nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Eibar wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Valencia CF wygranych 3 meczów , Eibar wygra?a 4 spotka?, by?o 3 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 6 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Valencia CF Eibar
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1