Valencia CF vs Eibar
Posiadanie piłki
- Valencia CF 53%
- Eibar 47%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Neto
21
Montoya
5
Paulista
3
Vezo
14
Gaya
18
Soler
10
Parejo
16
Kondogbia
7
Guedes
19
Rodrigo
22
Mina
1
Rodriguez
11
Pena
12
Oliveira
22
Lomban
15
Angel
3
Diop
14
Garcia
21
Leon
2
Orellana
8
Inui
17
Kike
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Neto | 0 | 0 | 11.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 21 | |
Montoya | 0 | 0 | 31.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Paulista | 0 | 0 | 53.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Vezo | 0 | 0 | 42.00 (87.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Gaya | 0 | 0 | 44.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Soler | 0 | 0 | 27.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Parejo | 0 | 0 | 59.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Kondogbia | 0 | 0 | 48.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Guedes | 0 | 0 | 29.00 (72.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Rodrigo | 0 | 0 | 24.00 (72.00%) | 5.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Mina | 0 | 0 | 17.00 (77.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Jaume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Murillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Vietto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Pereira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Latorre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Torres | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Zaza | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Coquelin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 24 | |
Garay | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 13.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 11 | |
Pena | 0 | 0 | 19.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Oliveira | 0 | 0 | 15.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lomban | 0 | 0 | 29.00 (79.30%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Angel | 0 | 0 | 24.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 3 | |
Diop | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 22.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Leon | 0 | 0 | 12.00 (38.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Orellana | 0 | 0 | 31.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Inui | 0 | 0 | 18.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 17 | |
Kike | 0 | 0 | 20.00 (83.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 6.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Escalante | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Jovanovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Capa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Ivi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Junca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Jordan | 0 | 0 | 13.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Ramis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Enrich | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Rico | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Arbilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Charles | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Valencia CF - Eibar
Dru?yna Valencia CF zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 20 punktów. Valencia CF od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Rodrigo 16 goli, Santi Mina 12 goli, Simone Zaza 12 goli. Zawodnicy Rodrigo 4 asyst, Santi Mina 2 asyst, Simone Zaza 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Eibar, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Valencia CF: Francis Coquelin.
Z powodu zawieszenia Ezequiel Garay nie wybiegn? na boisko.
W 34 meczach zdobyli 62 bramek, co daje ?redni? 1.82 goli na mecz. 20 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 58.82% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 79.41% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 10 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 21 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Eibar znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 4 punktów. Dla obrony Valencia CF najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Charles 7 goli, Joan Jordan 5 goli, Kike 5 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Eibar. Najwi?cej bramek wypracowa?: Charles 1 asyst, Joan Jordan 3 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Eibar: Ivan Ramis, Sergi Enrich, Fran Rico, Anaitz Arbilla, Charles.
??cznie rozegrali 34 w tym sezonie. Wygra? 12 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 15 zostali pokonani. W 47.06% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 64.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Eibar nie straci? bramki. W 14 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.09 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Eibar wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Valencia CF wygranych 3 meczów , Eibar wygra?a 3 spotka?, by?o 1 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 5 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Valencia CF Eibar
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
0

