Vaesteraas SK vs Malmoe FF
Posiadanie piłki
- Vaesteraas SK 47%
- Malmoe FF 53%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
35
Brattberg
8
Ahlinvi
17
Diabate
30
Saidi
3
Granath
18
Nsabiyumva
31
Joensson
29
Warneryd
10
Ask
5
Gunnarsson
44
Larsson
27
Dahlin
9
Thelin
20
Botheim
25
Busanello
19
Rosler
18
Jansson
17
Larsen
38
Bolin
23
Johnsen
16
Berg
10
Christiansen
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fagerstroem | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | Johansson | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Ribeiro | 0 | 0 | 31.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | Granat | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 15 | Jebara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Smand | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Wernersson | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Bouzaiene | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 27 | Sanyang | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 35 | |
Brattberg | 0 | 0 | 30.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 8 | Ahlinvi | 0 | 0 | 21.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | Diabate | 0 | 0 | 21.00 (80.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 30 | Saidi | 0 | 0 | 37.00 (78.00%) | 6.00 | 1.00 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 3 | Granath | 0 | 0 | 42.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 18 | |
Nsabiyumva | 0 | 0 | 49.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 31 | Joensson | 0 | 0 | 44.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 29 | Warneryd | 0 | 0 | 29.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 10 | Ask | 0 | 0 | 48.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | Gunnarsson | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 5.00 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 44 | Larsson | 0 | 0 | 49.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Friedrich | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Rieks | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Rosengren | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Olsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Ali | 0 | 0 | 11.00 (55.00%) | 3.00 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 33 | Makolli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Loukili | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | Zätterström | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Skogmar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 27 | |
Dahlin | 0 | 0 | 26.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Thelin | 0 | 0 | 15.00 (53.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 20 | |
Botheim | 0 | 0 | 32.00 (94.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 25 | |
Busanello | 0 | 0 | 59.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 19 | Rosler | 0 | 0 | 60.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 18 | |
Jansson | 0 | 0 | 44.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 17 | |
Larsen | 0 | 0 | 55.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 38 | Bolin | 0 | 0 | 27.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 23 | Johnsen | 0 | 0 | 71.00 (92.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 16 | Berg | 0 | 0 | 47.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 10 | |
Christiansen | 0 | 0 | 36.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Vaesteraas SK - Malmoe FF
Dru?yna Vaesteraas SK znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 16 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 1 punktów. Vaesteraas SK od 6 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Malmoe FF najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Abdelrahman Saidi 6 goli, Matteo Ahlinvi 3 goli, Granat 3 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Vaesteraas SK. Najwi?cej bramek wypracowa?: Abdelrahman Saidi 1 asyst, Matteo Ahlinvi 1 asyst, Granat 1 asyst.
??cznie rozegrali 26 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 17 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.92% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Vaesteraas SK nie straci? bramki. W 14 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.88 na mecz
Dru?yna Malmoe FF zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (1 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Malmoe FF od 3 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. U siebie od 9 meczów nie zosta?a pokonana. Dla obrony Vaesteraas SK najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Isaac Kiese Thelin 15 goli, Erik Botheim 11 goli, H. Bolin 8 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Malmoe FF. Najwi?cej bramek wypracowali: Isaac Kiese Thelin 4 asyst, Erik Botheim 6 asyst, H. Bolin 1 asyst.
??cznie rozegrali 26 w tym sezonie. Wygra? 17 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 61.54% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 73.08% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 14 meczach Malmoe FF nie straci? bramki. W 11 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.31 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Malmoe FF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Vaesteraas SK wygranych 1 meczów , Malmoe FF wygra?a 3 spotka?, by?o 0 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 3 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Vaesteraas SK Malmoe FF
Tabela ligowa tutaj




Liga szwedzka
1