Udinese vs SSD Parma
Posiadanie piłki
- Udinese 43%
- SSD Parma 57%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
93
Padelli
10
Thauvin
17
Lucca
19
Ehizibue
29
Bijol
28
Solet
11
Kamara
14
Atta
8
Lovric
25
Karlstroem
32
Ekkelenkamp
31
Suzuki
98
Man
13
Bonny
22
Cancellieri
14
Valeri
5
Valenti
4
Balogh
46
Leoni
16
Keita
8
Estévez
19
Sohm
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Zarraga | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Sanchez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Davis | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Palma | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Pafundi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Solanilla | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Kabasele | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Gianetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Kristensen | 0 | 0 | 7.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Zemura | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 65 | Cassin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 66 | Piana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | Modesto | 0 | 0 | 7.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 90 | |
Sava | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | Pizarro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 93 | |
Padelli | 0 | 0 | 18.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | |
Thauvin | 0 | 0 | 26.00 (80.00%) | 7.00 | 3.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | |
Lucca | 0 | 0 | 12.00 (64.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 19 | |
Ehizibue | 0 | 0 | 25.00 (92.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 29 | |
Bijol | 0 | 0 | 47.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 28 | Solet | 0 | 0 | 54.00 (98.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 11 | |
Kamara | 0 | 0 | 41.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 14 | Atta | 0 | 0 | 20.00 (90.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Lovric | 0 | 0 | 55.00 (93.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 25 | |
Karlstroem | 0 | 0 | 50.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 32 | |
Ekkelenkamp | 0 | 0 | 23.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Almqvist | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Prato | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Ondrejka | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Lövik | 0 | 0 | 27.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Hainaut | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 21 | Vogliacco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Camara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Pellegrino | 0 | 0 | 0 (%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | |
Marcone | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | |
Corvi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 61 | Mohamed | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 63 | Trabucchi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 65 | Plicco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 31 | Suzuki | 0 | 0 | 49.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 98 | Man | 0 | 0 | 35.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 13 | |
Bonny | 0 | 0 | 13.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 22 | |
Cancellieri | 0 | 0 | 17.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 14 | |
Valeri | 0 | 0 | 35.00 (86.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | Valenti | 0 | 0 | 88.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Balogh | 0 | 0 | 43.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 46 | Leoni | 0 | 0 | 78.00 (95.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 16 | Keita | 0 | 0 | 41.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | Estévez | 0 | 0 | 49.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 19 | Sohm | 0 | 0 | 60.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Udinese - SSD Parma
Dru?yna Udinese znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 10 punktów. Nie zosta?a pokonana od 4 meczów. Najwi?cej bramek w Serie A dla Udinese zdobyli: Lucca 10 goli, Florian Thauvin 6 goli, Jurgen Ekkelenkamp 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Florian Thauvin 3 asyst, Jurgen Ekkelenkamp 2 asyst.
??cznie rozegrali 26 w tym sezonie. Wygra? 10 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 10 zostali pokonani. W 53.85% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.92% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Udinese nie straci? bramki. W 15 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.27 na mecz
Team SSD Parma currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 3 punktów. SSD Parma od 6 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy SSD Parma w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Bonny 5 goli, Dennis Man 4 goli, Enrico Del Prato 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Bonny 2 asyst, Dennis Man 4 asyst.
W 26 meczach zdobyli 32 bramek, co daje ?redni? 1.23 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 61.54% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.77% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach SSD Parma nie straci? bramki. W 19 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Udinese. Ostatnie mecze obu dru?yn: 1 wygranych Udinese, 0 wygranych SSD Parma, 0 remisów. W 1 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 1 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 1 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Serie A
1