Udinese vs Empoli
Składy
90
Sava
10
Thauvin
17
Lucca
19
Ehizibue
29
Bijol
28
Solet
11
Kamara
14
Atta
8
Lovric
25
Karlstroem
32
Ekkelenkamp
1
Silvestri
18
Kouame
29
Colombo
13
Cacace
2
Goglichidze
22
Sciglio
3
Pezzella
6
Henderson
93
Maleh
5
Grassi
11
Gyasi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Payero | 0 | 0 | 9.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | Zarraga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Sanchez | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | Pafundi | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Solanilla | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Kabasele | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Gianetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Kristensen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Zemura | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 66 | Piana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | Modesto | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 93 | |
Padelli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 90 | |
Sava | 0 | 0 | 30.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | |
Thauvin | 0 | 0 | 30.00 (81.00%) | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | |
Lucca | 0 | 0 | 17.00 (47.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 19 | |
Ehizibue | 0 | 0 | 35.00 (86.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 29 | |
Bijol | 0 | 0 | 71.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 28 | Solet | 0 | 0 | 59.00 (93.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 11 | |
Kamara | 0 | 0 | 33.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 14 | Atta | 0 | 0 | 29.00 (79.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Lovric | 0 | 0 | 38.00 (87.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 25 | |
Karlstroem | 0 | 0 | 61.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 32 | |
Ekkelenkamp | 0 | 0 | 29.00 (79.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | |
Sambia | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Seghetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Kovalenko | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Vasquez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Zurkowski | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Tosto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Bembnista | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 90 | Konate | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 99 | |
Esposito | 0 | 0 | 9.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Silvestri | 0 | 0 | 27.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 18 | |
Kouame | 0 | 0 | 23.00 (50.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 29 | Colombo | 0 | 0 | 8.00 (67.00%) | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 13 | |
Cacace | 0 | 0 | 61.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 2 | Goglichidze | 0 | 0 | 44.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | |
Sciglio | 0 | 0 | 28.00 (93.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 3 | |
Pezzella | 0 | 0 | 23.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 6 | |
Henderson | 0 | 0 | 33.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 93 | |
Maleh | 0 | 0 | 25.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 5 | |
Grassi | 0 | 0 | 35.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 11 | Gyasi | 0 | 0 | 14.00 (47.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Udinese - Empoli
Dru?yna Udinese znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 5 punktów. Nie zosta?a pokonana od 2 meczów. Najwi?cej bramek w Serie A dla Udinese zdobyli: Lucca 9 goli, Florian Thauvin 5 goli, Sandi Lovric 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Florian Thauvin 3 asyst, Sandi Lovric 3 asyst.
??cznie rozegrali 24 w tym sezonie. Wygra? 8 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 10 zostali pokonani. W 54.17% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 79.17% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Udinese nie straci? bramki. W 15 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.21 na mecz
Team Empoli currently is on lower place in table (17 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 1 punktów. Empoli nie wygrali meczu od 9 spotka?. Czo?owi zawodnicy Empoli w Serie A to Sebastiano Esposito 8 goli, Lorenzo Colombo 5 goli, Pietro Pellegri 3 goli. Zawodnicy , Lorenzo Colombo 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Udinese, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 24 meczach zdobyli 22 bramek, co daje ?redni? 0.92 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 9 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 41.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Empoli nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Udinese. Ostatnie mecze obu dru?yn: 11 wygranych Udinese, 6 wygranych Empoli, 9 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 19 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 15 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Serie A
3