Troyes vs Strasbourg
Posiadanie piłki
- Troyes 45%
- Strasbourg 55%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Attacks |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
| Key passes |
| Duels won |
| Tackles |
| Interceptions |
| Passing total crosses |
Składy
30
Gallon
11
Lopes
9
Ugbo
27
Dong
23
Rami
4
Palmer-Brown
17
Salmier
18
Balde
24
Chavalerin
6
Kouame
12
Abdu
1
Sels
19
Diarra
17
Bellegarde
5
Perrin
24
Djiku
23
Marchand
32
Guilbert
8
Sanson
27
Sissoko
29
Doukoure
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Lis | 0 | 0 | 10.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Porozo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Agoume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Reine-Adelaide | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Palaversa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Bruus | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Yade | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Beaka | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | |
Larouci | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | |
Gallon | 0 | 0 | 31.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | |
Lopes | 0 | 0 | 32.00 (91.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | Ugbo | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 27 | Dong | 0 | 0 | 19.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 23 | |
Rami | 0 | 0 | 44.00 (93.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | |
Palmer-Brown | 0 | 0 | 43.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 17 | |
Salmier | 0 | 0 | 41.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 18 | Balde | 0 | 0 | 18.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 24 | |
Chavalerin | 0 | 0 | 34.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | Kouame | 0 | 0 | 58.00 (96.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 12 | |
Abdu | 0 | 0 | 32.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | |
Dagba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Aholou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Gameiro | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Lienard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Mothiba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Prcic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Suzuki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 20 | Diallo | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Nyamsi | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Risser | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Sels | 0 | 0 | 13.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 19 | |
Diarra | 0 | 0 | 38.00 (87.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | |
Bellegarde | 0 | 0 | 35.00 (82.00%) | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 5 | |
Perrin | 0 | 0 | 51.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Djiku | 0 | 0 | 45.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 23 | |
Marchand | 0 | 0 | 60.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 32 | |
Guilbert | 0 | 0 | 42.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Sanson | 0 | 0 | 63.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 27 | |
Sissoko | 0 | 0 | 47.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 29 | Doukoure | 0 | 0 | 44.00 (91.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Troyes - Strasbourg
Dru?yna Troyes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Od 18 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Mama Samba Balde 12 goli, Marcos Lopes 5 goli, Wilson Odobert 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Strasbourg. Zawodnicy Mama Samba Balde 3 asyst, Marcos Lopes 5 asyst, Wilson Odobert 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Strasbourg, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Troyes: Florian Tardieu, Jeff Reine-Adelaide, Renaud Ripart.
Z powodu zawieszenia Mama Samba Balde nie wybiegn? na boisko.
W 35 meczach zdobyli 42 bramek, co daje ?redni? 1.20 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 10 remisem. Odnie?li 21 pora?ek. W 65.71% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Troyes nie straci? bramki. W 24 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Strasbourg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 12 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Habibou Mouhamadou Diallo 20 goli, Kevin Gameiro 9 goli, Jean Aholou 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Troyes. Zawodnicy Habibou Mouhamadou Diallo 1 asyst, Jean Aholou 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Troyes, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Strasbourg: Thomas Delaine, Eiji Kawashima, Eduard Sobol.
W 35 meczach zdobyli 48 bramek, co daje ?redni? 1.37 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 11 remisem. Odnie?li 15 pora?ek. W 57.14% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 91.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Strasbourg nie straci? bramki. W 24 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Strasbourg wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Troyes wygranych 4 meczów , Strasbourg wygra?a 8 spotka?, by?o 5 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 13 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Troyes Strasbourg
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1