Troyes vs Caen
Posiadanie piłki
- Troyes 46%
- Caen 54%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Zelazny
2
Cordoval
24
Giraudon
22
Herelle
23
Traore
6
Azamoum
7
Walter
29
Grandsir
10
Nivet
28
Pele
26
Niane
1
Vercoutre
29
Genevois
28
Silva
24
Djiku
21
Guilbert
5
Sankoh
13
Kouakou
10
Bennasser
25
Feret
11
Bessat
26
Santini
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Zelazny | 0 | 0 | 35.00 (51.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Cordoval | 0 | 0 | 38.00 (84.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Giraudon | 0 | 0 | 44.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Herelle | 0 | 0 | 27.00 (81.50%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Traore | 0 | 0 | 37.00 (64.90%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Azamoum | 0 | 0 | 36.00 (66.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Walter | 0 | 0 | 38.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Grandsir | 0 | 0 | 29.00 (79.30%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Nivet | 0 | 0 | 38.00 (63.20%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Pele | 0 | 0 | 20.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 26 | |
Niane | 0 | 0 | 12.00 (58.30%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Vizcarrondo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Suk | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Khaoui | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bellugou | 0 | 0 | 6.00 (66.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Obiang | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Saada | 0 | 0 | 18.00 (83.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | |
Diouf | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 19 | |
Dingome | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Vercoutre | 0 | 0 | 24.00 (54.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Genevois | 0 | 0 | 14.00 (78.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Silva | 0 | 0 | 64.00 (81.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Djiku | 0 | 0 | 75.00 (82.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Guilbert | 0 | 0 | 51.00 (86.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Sankoh | 0 | 0 | 51.00 (80.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Kouakou | 0 | 0 | 10.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bennasser | 0 | 0 | 67.00 (77.60%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Feret | 0 | 0 | 32.00 (81.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Bessat | 0 | 0 | 39.00 (87.20%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 26 | |
Santini | 0 | 0 | 30.00 (66.70%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | Stavitski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Peeters | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Repas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Rodelin | 0 | 0 | 17.00 (70.60%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Crivelli | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 30 | |
Samba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Deminguet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 22 | Mbengue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Troyes - Caen
Dru?yna Troyes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Od 9 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Adama Niane 8 goli, Saif-Eddine Khaoui 5 goli, Hyun-Jun Suk 5 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Caen. Zawodnicy Adama Niane 2 asyst, Saif-Eddine Khaoui 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Caen, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Troyes: Tristan Dingome.
W 34 meczach zdobyli 28 bramek, co daje ?redni? 0.82 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 21 pora?ek. W 44.12% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 61.76% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Troyes nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Caen znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Od 7 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Ivan Santini 9 goli, Sylvio Ronny Rodelin 5 goli, Damien Da Silva 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Troyes. Zawodnicy Ivan Santini 1 asyst, Sylvio Ronny Rodelin 5 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Troyes, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Caen: Cristian Kouakou, Adama Mbengue.
W 34 meczach zdobyli 24 bramek, co daje ?redni? 0.71 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 17 pora?ek. W 29.41% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 58.82% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 12 meczach Caen nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Caen wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Troyes wygranych 3 meczów , Caen wygra?a 4 spotka?, by?o 2 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 8 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Troyes Caen
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
3

