Troyes vs Auxerre
Posiadanie piłki
- Troyes 50%
- Auxerre 50%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Gallon
2
Porozo
4
Palmer-Brown
17
Salmier
18
Balde
12
Abdu
6
Kouame
24
Chavalerin
11
Lopes
9
Ugbo
7
Balde
23
Costil
97
Raveleson
4
Jubal
27
Jeanvier
14
Mensah
17
Sinayoko
12
Toure
22
Sakhi
7
Hein
9
Costa
19
Charbonnier
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Gallon | 0 | 0 | 23.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Porozo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Palmer-Brown | 0 | 0 | 90.00 (93.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Salmier | 0 | 0 | 63.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | Balde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Abdu | 0 | 0 | 36.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | Kouame | 0 | 0 | 59.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Chavalerin | 0 | 0 | 56.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Lopes | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | Ugbo | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Balde | 0 | 0 | 24.00 (62.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Lis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Dingome | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Palaversa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Bruus | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Ripart | 0 | 0 | 8.00 (37.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Zoukrou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Yade | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Odobert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39 | |
Larouci | 0 | 0 | 8.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 8 | |
Agoume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Tardieu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 23 | |
Costil | 0 | 0 | 21.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 97 | Raveleson | 0 | 0 | 62.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Jubal | 0 | 0 | 56.00 (92.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Jeanvier | 0 | 0 | 54.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Mensah | 0 | 0 | 52.00 (88.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | Sinayoko | 0 | 0 | 33.00 (72.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Toure | 0 | 0 | 46.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Sakhi | 0 | 0 | 58.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Hein | 0 | 0 | 21.00 (95.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Costa | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Charbonnier | 0 | 0 | 39.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Bernard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Camara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Perrin | 0 | 0 | 9.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Leon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Coeff | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Dugimont | 0 | 0 | 4.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Joly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Autret | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Bain | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Pellenard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 6 | M'Changama | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 11 | |
Niang | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 18 | Ruiz-Atil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Troyes - Auxerre
Dru?yna Troyes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Od 5 meczów nie zaznali smaku wygranej. Od 5 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Mama Samba Balde 7 goli, Wilson Odobert 3 goli, Florian Tardieu 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Auxerre. Zawodnicy Mama Samba Balde 2 asyst, Wilson Odobert 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Auxerre, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 13 meczach zdobyli 24 bramek, co daje ?redni? 1.85 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 76.92% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 92.31% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Troyes nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Auxerre currently is on lower place in table (16 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 5 punktów. Od 4 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Mattias Autret 2 goli, Mbaye Niang 2 goli, Nuno Da Costa 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Troyes. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Mattias Autret 2 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Auxerre: Theo Pellenard.
Zawodnicy Mbaye Niang nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 13 meczach zdobyli 13 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 61.54% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 84.62% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Auxerre nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Troyes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Troyes wygranych 12 meczów , Auxerre wygra?a 11 spotka?, by?o 5 remisów. W 15 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 20 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Troyes Auxerre
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

