Tottenham Hotspur vs PSV Eindhoven
Posiadanie piłki
- Tottenham Hotspur 75%
- PSV Eindhoven 25%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
22
Gazzaniga
24
Aurier
6
Sanchez
4
Alderweireld
33
Davies
8
Winks
23
Eriksen
27
Moura
20
Alli
7
Son
10
Kane
1
Zoet
22
Dumfries
5
Schwaab
4
Viergever
6
Angelino
18
Rosario
7
Pereiro
8
Hendrix
11
Lozano
9
Jong
17
Bergwijn
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 22 | |
Gazzaniga | 0 | 0 | 18.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 24 | |
Aurier | 0 | 0 | 34.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Sanchez | 0 | 0 | 51.00 (82.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Alderweireld | 0 | 0 | 67.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Davies | 0 | 0 | 60.00 (85.00%) | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Winks | 0 | 0 | 79.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Eriksen | 0 | 0 | 66.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Moura | 0 | 0 | 27.00 (87.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Alli | 0 | 0 | 39.00 (86.00%) | 5.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Son | 0 | 0 | 33.00 (86.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Kane | 0 | 0 | 13.00 (81.00%) | 8.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 7.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Trippier | 0 | 0 | 10.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Lamela | 0 | 0 | 9.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Vorm | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Walker-Peters | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Sissoko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Llorente | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 52 | |
Skipp | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 1 | |
Lloris | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Rose | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Vertonghen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Wanyama | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Dier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Dembele | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Zoet | 0 | 0 | 10.00 (38.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Dumfries | 0 | 0 | 5.00 (35.00%) | 1.00 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Schwaab | 0 | 0 | 12.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Viergever | 0 | 0 | 5.00 (62.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Angelino | 0 | 0 | 9.00 (45.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Rosario | 0 | 0 | 14.00 (73.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Pereiro | 0 | 0 | 9.00 (52.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Hendrix | 0 | 0 | 12.00 (70.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Lozano | 0 | 0 | 11.00 (57.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 6.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Jong | 0 | 0 | 14.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Bergwijn | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Behich | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Room | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Malen | 0 | 0 | 2.00 (66.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Sainsbury | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Ramselaar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Gutierrez | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 47 | |
Junior | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 30 | |
Thomas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven
Dru?yna Tottenham Hotspur znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (3 miejsce). Tottenham Hotspur w 5 ostatnich meczach zdoby?a 1 punktów. Najlepsi zawodnicy Tottenham Hotspur w Liga Mistrzów, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Harry Kane 2 goli, Erik Lamela 1 goli, Christian Eriksen 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Erik Lamela 2 asyst, Christian Eriksen 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Tottenham Hotspur: Danny Rose, Jan Vertonghen, Victor Wanyama, Eric Dier, Moussa Dembele.
Hugo Lloris nie b?d? mogli zagra? w tym meczu z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 3 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Tottenham Hotspur nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.67 na mecz
Team PSV Eindhoven currently is on lower place in table (4 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 7 punktów. PSV Eindhoven nie wygrali meczu od 3 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga Mistrzów dla PSV Eindhoven zdobyli: Hirving Lozano 3 goli, Luuk de Jong 2 goli, Gaston Pereiro 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Hirving Lozano 1 asyst, Luuk de Jong 2 asyst, Gaston Pereiro 1 asyst.
W PSV Eindhoven nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Ryan Thomas.
??cznie rozegrali 5 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach PSV Eindhoven nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.80 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: PSV Eindhoven. Ostatnie mecze obu dru?yn: 1 wygranych Tottenham Hotspur, 1 wygranych PSV Eindhoven, 1 remisów. W 1 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 1 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 1 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga Mistrzów
2

