Tondela vs Aves
Posiadanie piłki
- Tondela 56%
- Aves 44%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Ramos
2
Petkovic
23
Tavares
94
Sampaio
30
Ferreira
7
Xavier
14
Pepelu
8
Pedro
33
Valente
77
Richard
9
Jeronimo
12
Szymonek
77
Milos
32
Mananga
15
Diakhite
19
Mangas
26
Tshibola
29
Falcao
7
Oliveira
27
Macedo
45
Varela
14
Mouandilmadji
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Ramos | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Petkovic | 0 | 0 | 38.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Tavares | 0 | 0 | 58.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 94 | |
Sampaio | 0 | 0 | 69.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 30 | |
Ferreira | 0 | 0 | 36.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | |
Xavier | 0 | 0 | 17.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Pepelu | 0 | 0 | 26.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Pedro | 0 | 0 | 46.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Valente | 0 | 0 | 24.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 77 | |
Richard | 0 | 0 | 12.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Jeronimo | 0 | 0 | 13.00 (92.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Jaquite | 0 | 0 | 25.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Pite | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Murillo | 0 | 0 | 6.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | Almeida | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Strkalj | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Fonseca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | |
Alves | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 70 | |
Toro | 0 | 0 | 6.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 99 | |
Niasse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 12 | |
Szymonek | 0 | 0 | 6.00 (27.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 77 | |
Milos | 0 | 0 | 17.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 32 | |
Mananga | 0 | 0 | 50.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Diakhite | 0 | 0 | 40.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Mangas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 26 | |
Tshibola | 0 | 0 | 25.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 29 | Falcao | 0 | 0 | 41.00 (82.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Oliveira | 0 | 0 | 44.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 27 | Macedo | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 5.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 45 | Varela | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 14 | Mouandilmadji | 0 | 0 | 11.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | Aflalo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Banjaqui | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Mohammadi | 0 | 0 | 6.00 (85.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Afonso | 0 | 0 | 9.00 (52.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Lourenco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | Morais | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 55 | |
Estrela | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 90 | Suares | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 96 | Yamga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Tondela - Aves
Dru?yna Tondela znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Tondela od 7 spotka? u siebie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Tondela w Liga portugalska z najwi?ksz? liczb? bramek: Denilson 3 goli, Joao Pedro 2 goli, Bruno Wilson 2 goli. Zawodnicy Denilson 1 asyst, Joao Pedro 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Aves, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 25 meczach zdobyli 20 bramek, co daje ?redni? 0.80 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 36.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 52.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Tondela nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Aves znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Aves nie wygrali meczu od 6 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga portugalska dla Aves zdobyli: Mehrdad Mohammadi 7 goli, Welinton 7 goli, Enzo Zidane 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Mehrdad Mohammadi 5 asyst, Welinton 3 asyst.
??cznie rozegrali 25 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 20 zostali pokonani. W 56.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Aves nie straci? bramki. W 13 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.92 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Aves. Ostatnie mecze obu dru?yn: 5 wygranych Tondela, 7 wygranych Aves, 2 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 10 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 5 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga portugalska
2

