Tondela vs Arouca
Posiadanie piłki
- Tondela 54%
- Arouca 46%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
88
Trigueira
19
Almeida
33
Alves
5
Sagnan
3
Borges
21
Undabarrena
72
Quaresma
6
Augusto
70
Barbosa
29
Daniel
7
Agra
1
Braga
31
Esagio
13
Basso
44
Galovic
78
Araujo
21
Silva
20
Moreira
5
Simao
10
Bukia
7
Silva
8
Arsenio
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 88 | |
Trigueira | 0 | 0 | 23.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | Almeida | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Alves | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | Sagnan | 0 | 0 | 29.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Borges | 0 | 0 | 39.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | Undabarrena | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 72 | Quaresma | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Augusto | 0 | 0 | 49.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 70 | Barbosa | 0 | 0 | 26.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 29 | Daniel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Agra | 0 | 0 | 24.00 (62.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 8 | |
Pedro | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | Boselli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Dadashov | 0 | 0 | 15.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 5.00 | 0 | 0 | |
| 20 | D'Almeida | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Bebeto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | Khacef | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | Dantas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | |
Alves | 0 | 0 | 12.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | |
Niasse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | Braga | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 31 | |
Esagio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Basso | 0 | 0 | 72.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | |
Galovic | 0 | 0 | 54.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 78 | Araujo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Silva | 0 | 0 | 32.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Moreira | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Simao | 0 | 0 | 35.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Bukia | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 7 | Silva | 0 | 0 | 23.00 (73.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Arsenio | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 12 | |
Zubas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Pite | 0 | 0 | 13.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Dabbagh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Ruiz | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Nem | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Antony | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 53 | |
Ba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 72 | Thales | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 99 | Bruninho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Tondela - Arouca
Dru?yna Tondela znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 16 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Tondela od 6 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Tondela w Liga portugalska z najwi?ksz? liczb? bramek: Joao Pedro 7 goli, Juan Boselli 5 goli, Daniel 4 goli. Zawodnicy Joao Pedro 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Arouca, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 26 meczach zdobyli 31 bramek, co daje ?redni? 1.19 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 17 pora?ek. W 69.23% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 88.46% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Tondela nie straci? bramki. W 16 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Arouca currently is on lower place in table (15 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Arouca od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Arouca w Liga portugalska z najwi?ksz? liczb? bramek: Andre Silva 4 goli, Andre Bukia 4 goli, Oday Dabbagh 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Andre Silva 3 asyst, Andre Bukia 1 asyst, Oday Dabbagh 1 asyst.
W 26 meczach zdobyli 23 bramek, co daje ?redni? 0.88 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 14 pora?ek. W 53.85% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 88.46% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Arouca nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Arouca. Ostatnie mecze obu dru?yn: 3 wygranych Tondela, 6 wygranych Arouca, 4 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 9 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 7 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga portugalska
2

