Strasbourg vs Troyes
Posiadanie piłki
- Strasbourg 53%
- Troyes 47%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Oukidja
2
Foulquier
12
Mangane
4
Martinez
27
Lala
17
Goncalves
8
Aholou
28
Martin
11
Lienard
29
Costa
20
Terrier
1
Zelazny
12
Deplagne
24
Giraudon
22
Herelle
23
Traore
14
Bellugou
7
Walter
29
Grandsir
10
Nivet
13
Khaoui
26
Niane
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Oukidja | 0 | 0 | 31.00 (48.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Foulquier | 0 | 0 | 42.00 (57.10%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Mangane | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Martinez | 0 | 0 | 33.00 (72.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Lala | 0 | 0 | 29.00 (82.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | |
Goncalves | 0 | 0 | 26.00 (61.50%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | Aholou | 0 | 0 | 39.00 (74.40%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Martin | 0 | 0 | 25.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Lienard | 0 | 0 | 38.00 (65.80%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Costa | 0 | 0 | 18.00 (55.60%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Terrier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Grimm | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Saadi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Blayac | 0 | 0 | 17.00 (64.70%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Seka | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Kone | 0 | 0 | 32.00 (71.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Kamara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 10 | |
Corgnet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Zelazny | 0 | 0 | 37.00 (37.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 12 | |
Deplagne | 0 | 0 | 33.00 (72.70%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Giraudon | 0 | 0 | 31.00 (67.70%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Herelle | 0 | 0 | 28.00 (82.10%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Traore | 0 | 0 | 30.00 (76.70%) | 1.00 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Bellugou | 0 | 0 | 30.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Walter | 0 | 0 | 42.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Grandsir | 0 | 0 | 27.00 (66.70%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Nivet | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Khaoui | 0 | 0 | 16.00 (68.80%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 26 | |
Niane | 0 | 0 | 19.00 (63.20%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Vizcarrondo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Azamoum | 0 | 0 | 19.00 (57.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Obiang | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Saada | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Tinhan | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Confais | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Samassa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 19 | |
Dingome | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Strasbourg - Troyes
Dru?yna Strasbourg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Nuno Da Costa 4 goli, Dimitri Lienard 3 goli, Kenny Lala 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Troyes. Zawodnicy Nuno Da Costa 1 asyst, Dimitri Lienard 5 asyst, Kenny Lala 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Troyes, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Strasbourg: Idriss Saadi, Benjamin Corgnet.
W 24 meczach zdobyli 28 bramek, co daje ?redni? 1.17 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 91.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Strasbourg nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Troyes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Od 8 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Saif-Eddine Khaoui 5 goli, Hyun-Jun Suk 5 goli, Adama Niane 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Strasbourg. Zawodnicy Saif-Eddine Khaoui 1 asyst, Adama Niane 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Strasbourg, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Troyes: Tristan Dingome.
W 23 meczach zdobyli 22 bramek, co daje ?redni? 0.96 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 47.83% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 56.52% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Troyes nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Strasbourg. Ostatnie mecze obu dru?yn: 7 wygranych Strasbourg, 3 wygranych Troyes, 3 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 9 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 5 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
2

