Strasbourg vs Rennes
Posiadanie piłki
- Strasbourg 40%
- Rennes 60%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
36
Bellaarouch
10
Emegha
2
Guilbert
5
Perrin
13
Sow
28
Senaya
8
Mestanza
19
Diarra
3
Delaine
26
Bakwa
9
Gameiro
30
Mandanda
10
Gouiri
17
Doue
23
Omari
4
Wooh
5
Theate
8
Santamaria
33
Doue
14
Bourigeaud
6
Matusiwa
7
Terrier
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Aholou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Deminguet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Mwanga | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Sylla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Baseya | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Doukoure | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Pierre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Abdallah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 40 | Sebas | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 36 | |
Bellaarouch | 0 | 0 | 33.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 10 | |
Emegha | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Guilbert | 0 | 0 | 52.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Perrin | 0 | 0 | 51.00 (96.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 13 | |
Sow | 0 | 0 | 39.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 28 | Senaya | 0 | 0 | 22.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | Mestanza | 0 | 0 | 31.00 (81.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 19 | |
Diarra | 0 | 0 | 28.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 3 | Delaine | 0 | 0 | 15.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 26 | Bakwa | 0 | 0 | 27.00 (78.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | |
Gameiro | 0 | 0 | 15.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Gallon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | |
Muinga | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 16 | |
Belocian | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Fee | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 32 | Rieder | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Salah | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 36 | |
Seidu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 52 | Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 99 | Yıldırım | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | |
Mandanda | 0 | 0 | 15.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 10 | Gouiri | 0 | 0 | 23.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 17 | |
Doue | 0 | 0 | 46.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 23 | |
Omari | 0 | 0 | 65.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | |
Wooh | 0 | 0 | 47.00 (89.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 5 | Theate | 0 | 0 | 40.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Santamaria | 0 | 0 | 76.00 (92.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 33 | |
Doue | 0 | 0 | 32.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 50.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 6 | |
Matusiwa | 0 | 0 | 27.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | |
Terrier | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Strasbourg - Rennes
Dru?yna Strasbourg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Od 4 meczów u siebie nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Emegha 7 goli, Kevin Gameiro 3 goli, Lebo Mothiba 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Rennes. Zawodnicy Emegha 1 asyst, Kevin Gameiro 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Rennes, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 26 meczach zdobyli 28 bramek, co daje ?redni? 1.08 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 57.69% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 84.62% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Strasbourg nie straci? bramki. W 17 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Rennes nie wygrali meczu na wyje?dzie od 2 spotka?. Nie przegra?a meczu na wyje?dzie od 6 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Benjamin Bourigeaud 7 goli, Martin Terrier 6 goli, Muinga 6 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Benjamin Bourigeaud 4 asyst, Martin Terrier 2 asyst.
W 26 meczach zdobyli 40 bramek, co daje ?redni? 1.54 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 9 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 53.85% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.77% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Rennes nie straci? bramki. W 17 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Rennes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Strasbourg wygranych 6 meczów , Rennes wygra?a 15 spotka?, by?o 4 remisów. W 15 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 21 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Strasbourg Rennes
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2