Strasbourg vs Reims
Posiadanie piłki
- Strasbourg 63%
- Reims 37%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Sels
5
Perrin
24
Djiku
23
Marchand
3
Delaine
11
Lienard
14
Prcic
17
Bellegarde
10
Thomasson
20
Diallo
9
Gameiro
1
Pentz
6
Gravillon
2
Faes
5
Abdelhamid
4
Busi
26
Lopy
15
Munetsi
28
Locko
39
Ito
29
Balogun
3
DOUMBIA
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Sels | 0 | 0 | 26.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 5 | |
Perrin | 0 | 0 | 50.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Djiku | 0 | 0 | 73.00 (82.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Marchand | 0 | 0 | 63.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Delaine | 0 | 0 | 35.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Lienard | 0 | 0 | 29.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Prcic | 0 | 0 | 59.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Bellegarde | 0 | 0 | 54.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Thomasson | 0 | 0 | 54.00 (87.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 20 | Diallo | 0 | 0 | 23.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Gameiro | 0 | 0 | 36.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | Aholou | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Mothiba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Kawashima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Gabriel | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Diarra | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Ajorque | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | Doukoure | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Nuss | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 38 | Jean | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Dagba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Fila | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Nyamsi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Sissoko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Kandil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Pentz | 0 | 0 | 30.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 6 | Gravillon | 0 | 0 | 42.00 (66.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | Faes | 0 | 0 | 39.00 (82.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Abdelhamid | 0 | 0 | 38.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 4 | Busi | 0 | 0 | 19.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Lopy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Munetsi | 0 | 0 | 22.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Locko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 39 | |
Ito | 0 | 0 | 22.00 (72.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Balogun | 0 | 0 | 11.00 (81.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | DOUMBIA | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Toure | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Cajuste | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Zeneli | 0 | 0 | 10.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Mbuku | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Adeline | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Bergen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Penneteau | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 65 | |
Mbow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 70 | |
Flips | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Sierhuis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Berisha | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unavailable | ||||||||||||||
| 17 | |
Donis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 24 | |
Agbadou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 32 | |
Foket | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | |
Guitane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Strasbourg - Reims
Dru?yna Strasbourg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 1 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Habibou Mouhamadou Diallo 1 goli, Kevin Gameiro 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Reims. Zawodnicy , Adrien Thomasson 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Reims, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Strasbourg: Colin Dagba, Karol Fila, Gerzino Nyamsi, Ibrahima Sissoko, Nordine Kandil.
W 2 meczach zdobyli 2 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Strasbourg nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Reims znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Zawodnicy Reims w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Florian Balogun 2 goli, Kamory DOUMBIA 1 goli.
Kontuzje w dru?ynie Reims: Kaj Sierhuis, Valon Berisha, Thomas Foket, Rafik Guitane.
Zawodnicy Emmanuel Agbadou nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 2 meczach zdobyli 3 bramek, co daje ?redni? 1.50 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Reims nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Reims wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Strasbourg wygranych 4 meczów , Reims wygra?a 6 spotka?, by?o 6 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 12 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Strasbourg Reims
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

