Strasbourg vs Guingamp
Posiadanie piłki
- Strasbourg 53%
- Guingamp 47%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Oukidja
27
Lala
12
Mangane
26
Kone
22
Seka
17
Goncalves
6
Grimm
19
Bahoken
28
Martin
7
Sacko
29
Costa
1
Johnsson
20
Eboa
29
Kerbrat
15
Sorbon
3
Rebocho
5
Diallo
8
Deaux
10
Benezet
19
Salibur
24
Coco
23
Briand
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Oukidja | 0 | 0 | 30.00 (63.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Lala | 0 | 0 | 49.00 (75.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Mangane | 0 | 0 | 40.00 (77.50%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Kone | 0 | 0 | 38.00 (84.20%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | Seka | 0 | 0 | 26.00 (80.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | |
Goncalves | 0 | 0 | 36.00 (83.30%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Grimm | 0 | 0 | 41.00 (85.40%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 14.00 (78.60%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Martin | 0 | 0 | 48.00 (85.40%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | Sacko | 0 | 0 | 17.00 (52.90%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Costa | 0 | 0 | 20.00 (45.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Bonnefoi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Foulquier | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Nogueira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Saadi | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Blayac | 0 | 0 | 23.00 (73.90%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Salmier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | Ndour | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Corgnet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Lienard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Terrier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Kamara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Johnsson | 0 | 0 | 25.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | Eboa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Kerbrat | 0 | 0 | 18.00 (44.40%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Sorbon | 0 | 0 | 16.00 (81.30%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Rebocho | 0 | 0 | 37.00 (75.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Diallo | 0 | 0 | 35.00 (80.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Deaux | 0 | 0 | 48.00 (81.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Benezet | 0 | 0 | 36.00 (83.30%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Salibur | 0 | 0 | 36.00 (80.60%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Coco | 0 | 0 | 32.00 (68.80%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 23 | |
Briand | 0 | 0 | 42.00 (76.20%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Blas | 0 | 0 | 12.00 (83.30%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Privat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Caillard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Phiri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Thuram | 0 | 0 | 11.00 (63.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Giresse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Tabanou | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Camara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Achahbar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Petric | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Strasbourg - Guingamp
Dru?yna Strasbourg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 10 punktów. Od 6 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Nuno Da Costa 4 goli, Dimitri Lienard 3 goli, Martin Terrier 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Guingamp. Zawodnicy Nuno Da Costa 1 asyst, Dimitri Lienard 5 asyst, Martin Terrier 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Guingamp, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 19 meczach zdobyli 24 bramek, co daje ?redni? 1.26 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 73.68% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 89.47% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Strasbourg nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Guingamp znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 11 punktów. Od 5 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Guingamp w Liga francuska to Jimmy Briand 6 goli, Mustapha Diallo 4 goli, Abdoul Razzagui Camara 2 goli. Zawodnicy Jimmy Briand 1 asyst, Abdoul Razzagui Camara 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Strasbourg, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 19 meczach zdobyli 21 bramek, co daje ?redni? 1.11 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 42.11% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 73.68% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Guingamp nie straci? bramki. W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Guingamp. Ostatnie mecze obu dru?yn: 7 wygranych Strasbourg, 7 wygranych Guingamp, 2 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 13 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
0

