Spezia vs Empoli
Posiadanie piłki
- Spezia 35%
- Empoli 65%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
94
Provedel
27
Adou
28
Erlic
43
Nikolaou
11
Gyasi
25
Maggiore
14
Kiwior
20
Bastoni
13
Reca
18
Nzola
9
Manaj
13
Vicario
30
Stojanovic
26
Tonelli
33
Luperto
3
Marchizza
25
Bandinelli
28
Ricci
27
Zurkowski
8
Henderson
99
Pinamonti
11
Francesco
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 94 | |
Provedel | 0 | 0 | 36.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | Adou | 0 | 0 | 28.00 (71.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Erlic | 0 | 0 | 33.00 (63.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | |
Nikolaou | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | Gyasi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Maggiore | 0 | 0 | 30.00 (73.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Kiwior | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Bastoni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Reca | 0 | 0 | 35.00 (68.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 18 | Nzola | 0 | 0 | 11.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Manaj | 0 | 0 | 12.00 (58.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Zoet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Kovalenko | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Hristov | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Colley | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ferrer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Antiste | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Sher | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Agudelo | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 39 | |
Nguiamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | |
Zovko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | Strelec | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | Bertola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 7 | |
Sala | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Verde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Salcedo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Vicario | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 30 | |
Stojanovic | 0 | 0 | 74.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Tonelli | 0 | 0 | 80.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Luperto | 0 | 0 | 75.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Marchizza | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 25 | |
Bandinelli | 0 | 0 | 27.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Ricci | 0 | 0 | 76.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Zurkowski | 0 | 0 | 38.00 (89.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Henderson | 0 | 0 | 42.00 (78.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 99 | |
Pinamonti | 0 | 0 | 15.00 (53.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Francesco | 0 | 0 | 18.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Ujkani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Stulac | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Romagnoli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Mancuso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Cutrone | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bajrami | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Mantia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Fiamozzi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Asllani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 42 | Viti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 65 | |
Parisi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 21 | Damiani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | |
Haas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Spezia - Empoli
Team Spezia currently is on lower place in table (17 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 1 punktów. Spezia nie wygrali meczu od 5 spotka?. Najwi?cej bramek w Serie A dla Spezia zdobyli: Daniele Verde 3 goli, Mbala Nzola 2 goli, Simone Bastoni 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Daniele Verde 1 asyst, Mbala Nzola 1 asyst, Simone Bastoni 1 asyst.
W Spezia nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Jacopo Sala, Daniele Verde, Eddy Salcedo.
??cznie rozegrali 17 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 11 zostali pokonani. W 64.71% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.35% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Spezia nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Dru?yna Empoli znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 10 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Empoli w Serie A to Andrea Pinamonti 6 goli, Nedim Bajrami 3 goli, Federico Di Francesco 3 goli. Zawodnicy , Nedim Bajrami 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Spezia, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 17 meczach zdobyli 27 bramek, co daje ?redni? 1.59 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 70.59% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 88.24% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Empoli nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Empoli wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Spezia wygranych 2 meczów , Empoli wygra?a 2 spotka?, by?o 5 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 8 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Spezia Empoli
Tabela ligowa tutaj




Serie A
1

