SPAL 2013 vs Parma
Posiadanie piłki
- SPAL 2013 48%
- Parma 0%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
99
Berisha
40
Tomovic
23
Vicari
3
Igor
21
Strefezza
6
Valdifiori
7
Missiroli
19
Kurtic
13
Reca
37
Petagna
10
Floccari
1
Sepe
2
Iacoponi
22
Alves
28
Gagliolo
97
Pezzella
33
Kucka
10
Hernani
17
Barilla
44
Kulusevski
11
Cornelius
27
Gervinho
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 99 | |
Berisha | 0 | 0 | 13.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 40 | |
Tomovic | 0 | 0 | 26.00 (72.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Vicari | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Igor | 0 | 0 | 29.00 (76.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Strefezza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Valdifiori | 0 | 0 | 30.00 (78.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Missiroli | 0 | 0 | 33.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Kurtic | 0 | 0 | 22.00 (84.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Reca | 0 | 0 | 20.00 (74.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 37 | |
Petagna | 0 | 0 | 15.00 (78.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Floccari | 0 | 0 | 14.00 (77.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Cionek | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Valoti | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Moncini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Murgia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Thiam | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Letica | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Sala | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Felipe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | |
Paloschi | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 67 | Cannistra | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 95 | |
Jankovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 31 | |
Francesco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
D'Alessandro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 93 | |
Fares | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Sepe | 0 | 0 | 21.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Iacoponi | 0 | 0 | 37.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Alves | 0 | 0 | 53.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Gagliolo | 0 | 0 | 35.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 97 | |
Pezzella | 0 | 0 | 26.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 33 | |
Kucka | 0 | 0 | 21.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Hernani | 0 | 0 | 12.00 (70.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Barilla | 0 | 0 | 10.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 44 | |
Kulusevski | 0 | 0 | 7.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Cornelius | 0 | 0 | 14.00 (56.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Gervinho | 0 | 0 | 14.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Dermaku | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Karamoh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Grassi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Inglese | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Brugman | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Scozzarella | 0 | 0 | 27.00 (87.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | |
Colombi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 53 | |
Alastra | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 93 | |
Sprocati | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 36 | |
Darmian | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu SPAL 2013 - Parma
Dru?yna SPAL 2013 znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punktów. SPAL 2013 nie wygrali meczu od 3 spotka?. Najwi?cej bramek w Serie A dla SPAL 2013 zdobyli: Andrea Petagna 2 goli, Federico Di Francesco 2 goli, Jasmin Kurtic 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Andrea Petagna 1 asyst.
W SPAL 2013 nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Federico Di Francesco, Marco D'Alessandro, Mohamed Fares.
??cznie rozegrali 6 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach SPAL 2013 nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.83 na mecz
Dru?yna SSD Parma znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Zawodnicy SSD Parma w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Roberto Inglese 2 goli, Dejan Kulusevski 1 goli, Gervinho 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Dejan Kulusevski 3 asyst, Gervinho 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie SSD Parma: Alberto Grassi, Matteo Darmian.
W 6 meczach zdobyli 8 bramek, co daje ?redni? 1.33 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach SSD Parma nie straci? bramki. W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: SPAL 2013 wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. SPAL 2013 wygranych 2 meczów , SSD Parma wygra?a 0 spotka?, by?o 0 remisów. W 1 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 1 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H SPAL 2013 SSD Parma
Tabela ligowa tutaj




Serie A
1