Sirius vs Haecken
Posiadanie piłki
- Sirius 53%
- Haecken 47%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Nilsson
9
Salech
13
Voelkerling-Persson
2
Nwadike
4
Castegren
21
Widgren
8
Stensson
14
Walta
19
Milleskog
22
Alsanati
10
Heier
1
Linde
24
Layoni
19
Hrstić
29
Inoussa
11
Lindberg
5
Hovland
4
Lode
21
Lundqvist
18
Rygaard
14
Gustafson
27
Romeo
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Martin | 0 | 0 | 6.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | Olsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Murbeck | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Sjögrell | 0 | 0 | 16.00 (84.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 17 | Lindberg | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Vikman | 0 | 0 | 40.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 30 | TÃ¥nnander | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Jeng | 0 | 0 | 21.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 36 | Ljungberg | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Nilsson | 0 | 0 | 22.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Salech | 0 | 0 | 11.00 (73.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 13 | Voelkerling-Persson | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 2 | Nwadike | 0 | 0 | 50.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | Castegren | 0 | 0 | 91.00 (96.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 21 | Widgren | 0 | 0 | 56.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | Stensson | 0 | 0 | 21.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 14 | Walta | 0 | 0 | 54.00 (89.00%) | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 19 | Milleskog | 0 | 0 | 12.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 22 | Alsanati | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 10 | Heier | 0 | 0 | 40.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Hammar | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Lindahl | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Laursen | 0 | 0 | 24.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | Dahbo | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Chilufya | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Turgott | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Abrahamsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | Jansson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | Linde | 0 | 0 | 33.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 24 | Layoni | 0 | 0 | 13.00 (69.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 19 | Hrstić | 0 | 0 | 12.00 (69.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 29 | Inoussa | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 11 | Lindberg | 0 | 0 | 25.00 (96.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Hovland | 0 | 0 | 35.00 (81.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | |
Lode | 0 | 0 | 55.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 21 | |
Lundqvist | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 18 | |
Rygaard | 0 | 0 | 44.00 (79.00%) | 4.00 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 14 | |
Gustafson | 0 | 0 | 67.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 27 | Romeo | 0 | 0 | 50.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Sirius - Haecken
Dru?yna Sirius znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Sirius od 4 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Sirius w Liga szwedzka z najwi?ksz? liczb? bramek: Salech 3 goli, N. Milleskog 2 goli. Zawodnicy Salech 1 asyst, N. Milleskog 1 asyst, Henrik Castegren 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Haecken, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 6 meczach zdobyli 6 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Sirius nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Haecken znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (5 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 10 punktów. Najlepsi zawodnicy Haecken w Liga szwedzka, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Amor Layoni 2 goli, Simon Gustafson 2 goli, Lindberg 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Amor Layoni 3 asyst, Simon Gustafson 2 asyst, Lindberg 1 asyst.
??cznie rozegrali 6 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Haecken nie straci? bramki. W 4 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.83 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Haecken wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Sirius wygranych 2 meczów , Haecken wygra?a 11 spotka?, by?o 6 remisów. W 13 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 17 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Sirius Haecken
Tabela ligowa tutaj




Liga szwedzka
0