Sarpsborg 08 vs Genk
Posiadanie piłki
- Sarpsborg 08 32%
- Genk 68%
Statystyki meczowe
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Corner Kicks |
Składy
78
Vasyutin
22
Tveita
11
Joergensen
6
Tamm
16
Thomassen
7
Halvorsen
8
Nielsen
17
Zachariassen
77
Askar
27
Muhammed
69
Mortensen
1
Vukovic
31
Maehle
6
Dewaest
33
Lucumi
3
Nastic
25
Berge
24
Pozuelo
14
Trossard
18
Malinovsky
77
Ndongala
10
Samata
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 78 | |
Vasyutin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | Tveita | 0 | 0 | 22.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | Joergensen | 0 | 0 | 10.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Tamm | 0 | 0 | 17.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Thomassen | 0 | 0 | 26.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | Halvorsen | 0 | 0 | 18.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Nielsen | 0 | 0 | 35.00 (71.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Zachariassen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | |
Askar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 27 | Muhammed | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 69 | |
Mortensen | 0 | 0 | 22.00 (59.00%) | 6.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Utvik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Heintz | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Vetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Agger | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Larsen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Singh | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Falch | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Vukovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 31 | |
Maehle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Dewaest | 0 | 0 | 53.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Lucumi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Nastic | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 25 | |
Berge | 0 | 0 | 58.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Pozuelo | 0 | 0 | 75.00 (87.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Trossard | 0 | 0 | 32.00 (75.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Malinovsky | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
Ndongala | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Samata | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Wouters | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Ingvartsen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Paintsil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Seck | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Uronen | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Heynen | 0 | 0 | 14.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Jackers | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Sarpsborg 08 - Genk
Dru?yna Sarpsborg 08 znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (3 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 7 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Sarpsborg 08 w Liga Europy, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Patrick Mortensen 4 goli, Kristoffer Zachariassen 2 goli, Mikkel Agger 2 goli.
??cznie rozegrali 9 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 55.56% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.78% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Sarpsborg 08 nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.67 na mecz
Dru?yna Genk znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (2 miejsce). Genk w 5 ostatnich meczach zdoby?a 15 punktów. Najwi?cej bramek w Liga Europy dla Genk zdobyli: Mbwana Samata 7 goli, Leandro Trossard 6 goli, Rus?an Malinowski 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Leandro Trossard 1 asyst, Rus?an Malinowski 1 asyst.
??cznie rozegrali 7 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 0 zostali pokonani. W 71.43% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Genk nie straci? bramki. W 4 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 3.43 na mecz




Liga Europy
3

