Santa Clara vs Portimonense
Posiadanie piłki
- Santa Clara 44%
- Portimonense 56%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
99
Rocha
2
Ramos
5
Afonso
4
Cardoso
3
Sanusi
20
Costa
27
Carvalho
6
Rashid
24
Mamadu
17
Lincoln
14
Santana
16
Gonda
6
Hackman
3
Posignolo
28
Willyan
36
Cande
23
Junior
7
Clemente
29
Fernandes
77
Morte
9
Martinez
10
Tabata
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 99 | |
Rocha | 0 | 0 | 18.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Ramos | 0 | 0 | 20.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Afonso | 0 | 0 | 20.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Cardoso | 0 | 0 | 27.00 (69.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Sanusi | 0 | 0 | 19.00 (55.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Costa | 0 | 0 | 14.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Carvalho | 0 | 0 | 12.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Rashid | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Mamadu | 0 | 0 | 10.00 (62.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 17 | |
Lincoln | 0 | 0 | 14.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Santana | 0 | 0 | 5.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 12 | |
Cesar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Carlos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Nene | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Sagna | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Crysan | 0 | 0 | 7.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | |
Salomao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 70 | |
Manel | 0 | 0 | 5.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 88 | |
Ramos | 0 | 0 | 9.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 97 | Cardoso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Gonda | 0 | 0 | 17.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 6 | |
Hackman | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Posignolo | 0 | 0 | 40.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Willyan | 0 | 0 | 42.00 (76.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 36 | |
Cande | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 23 | |
Junior | 0 | 0 | 30.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Clemente | 0 | 0 | 43.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Fernandes | 0 | 0 | 16.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 77 | |
Morte | 0 | 0 | 5.00 (55.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Martinez | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Tabata | 0 | 0 | 18.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Ferreira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Jadson | 0 | 0 | 11.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Romulo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Moreno | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Te | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Beto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Henrique | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Sa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 88 | |
Costa | 0 | 0 | 7.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Santa Clara - Portimonense
Dru?yna Santa Clara znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 5 punktów. Nie zosta?a pokonana od 3 meczów. Najwi?cej bramek w Liga portugalska dla Santa Clara zdobyli: Carlos 5 goli, Thiago Santana 5 goli, Guilherme Schettine 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Carlos 2 asyst.
??cznie rozegrali 26 w tym sezonie. Wygra? 9 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 10 zostali pokonani. W 30.77% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 65.38% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Santa Clara nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.92 na mecz
Dru?yna Portimonense znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 17 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 5 punktów. Portimonense nie wygrali meczu na wyje?dzie od 5 spotka?. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Portimonense w Liga portugalska to Dener Clemente 5 goli, Aylton Boa Morte 3 goli, Jadson 3 goli. Zawodnicy , Aylton Boa Morte 4 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Santa Clara, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 26 meczach zdobyli 19 bramek, co daje ?redni? 0.73 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 11 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 38.46% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 65.38% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Portimonense nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Santa Clara wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Santa Clara wygranych 14 meczów , Portimonense wygra?a 6 spotka?, by?o 10 remisów. W 12 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 18 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Santa Clara Portimonense
Tabela ligowa tutaj




Liga portugalska
1

