Saint-Etienne vs Rennes
Posiadanie piłki
- Saint-Etienne 56%
- Rennes 44%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Fauls committed |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Red cards |
Składy
16
Ruffier
2
Theophile-Catherine
24
Perrin
29
Gabriel
15
Janko
8
Diousse
17
Selnaes
11
Silva
10
Cabella
9
Diony
14
Bamba
40
Koubek
27
Traore
15
Bensebaini
5
Gnagnon
24
Baal
14
Bourigeaud
10
Prcic
21
Andre
9
Ndombe
8
Khazri
7
Sarr
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Ruffier | 0 | 0 | 15.00 (42.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Theophile-Catherine | 0 | 0 | 55.00 (69.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Perrin | 0 | 0 | 54.00 (88.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Gabriel | 0 | 0 | 25.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 15 | |
Janko | 0 | 0 | 9.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Diousse | 0 | 0 | 28.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Selnaes | 0 | 0 | 34.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Silva | 0 | 0 | 22.00 (66.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Cabella | 0 | 0 | 31.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Diony | 0 | 0 | 6.00 (60.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bamba | 0 | 0 | 20.00 (74.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Lacroix | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Dabo | 0 | 0 | 16.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Mbengue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Hernani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Monnet-Paquet | 0 | 0 | 10.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Soederlund | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Moulin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 5 | |
Pajot | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 19 | |
Pogba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Koubek | 0 | 0 | 12.00 (46.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 26.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Bensebaini | 0 | 0 | 27.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Gnagnon | 0 | 0 | 20.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Baal | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 25.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Prcic | 0 | 0 | 28.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Andre | 0 | 0 | 32.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | Ndombe | 0 | 0 | 11.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Khazri | 0 | 0 | 14.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Sarr | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 17 | |
Maouassa | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Amalfitano | 0 | 0 | 13.00 (84.60%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | Nyamsi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Afonso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Danze | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Gertmonas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | |
Janvier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Saint-Etienne - Rennes
Dru?yna Saint-Etienne zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). Saint-Etienne w 5 ostatnich meczach zdoby?a 10 punktów. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Saint-Etienne w Ligue 1 to Jonathan Bamba 3 goli, Bryan Dabo 2 goli, Remy Cabella 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Jonathan Bamba 1 asyst.
W Saint-Etienne nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Florentin Pogba.
Zawodnicy Vincent Pajot nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 6 meczach zdobyli 7 bramek, co daje ?redni? 1.17 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Saint-Etienne nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Rennes currently is on lower place in table (16 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Czo?owi zawodnicy Rennes w Ligue 1 to Firmin Mubele Ndombe 3 goli, Benjamin Bourigeaud 2 goli, Ismaila Sarr 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Firmin Mubele Ndombe 1 asyst, Benjamin Bourigeaud 1 asyst, Ismaila Sarr 2 asyst.
W 6 meczach zdobyli 9 bramek, co daje ?redni? 1.50 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Rennes nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Rennes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 8 wygranych Saint-Etienne, 11 wygranych Rennes, 12 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 16 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
2


