Rennes vs Saint-Etienne
Posiadanie piłki
- Rennes 72%
- Saint-Etienne 28%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
30
Mandanda
9
Muinga
33
Hateboer
55
Oestigard
15
Faye
22
Assignon
17
James
6
Matusiwa
3
Truffert
18
Nagida
11
Blas
10
Gouiri
30
Larsonneur
9
Sissoko
19
Petrot
5
Abdelhamid
4
Elimby
21
Batubinsika
8
Appiah
22
Davitashvili
14
Mouton
6
Bouchouari
18
Cafaro
20
Boakye
Podstawowy skład
1
30 Mandanda
11
9 Muinga
39'
61'
67'
2
33 Hateboer
3
55 Oestigard
4
15 Faye
5
22 Assignon
70'
6
17 James
7
6 Matusiwa
70'
8
18 Nagida
62'
9
11 Blas
45'
75'
10
10 Gouiri
53'
62'
1
81'
Larsonneur 30
11
67'
Sissoko 9
6
81'
Petrot 19
5
Abdelhamid 5
4
67'
Elimby 4
3
Batubinsika 21
2
Appiah 8
10
66'
Davitashvili 22
9
46'
Mouton 14
8
Bouchouari 6
7
37'
Cafaro 18
Boakye 20
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | |
Wooh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Erlykke | 0 | 0 | 9.00 (75.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Santamaria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Meister | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Gomez | 0 | 0 | 19.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Gallon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Jota | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Kamara | 0 | 0 | 25.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | |
Mandanda | 0 | 0 | 29.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Muinga | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 33 | |
Hateboer | 0 | 0 | 113.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 55 | Oestigard | 0 | 0 | 100.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 15 | Faye | 0 | 0 | 72.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | |
Assignon | 0 | 0 | 39.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 17 | James | 0 | 0 | 89.00 (93.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | |
Matusiwa | 0 | 0 | 59.00 (97.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Truffert | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 18 | Nagida | 0 | 0 | 25.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | |
Blas | 0 | 0 | 40.00 (90.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | Gouiri | 0 | 0 | 23.00 (74.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Maubleu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Tardieu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Cornud | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Wadji | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | Fomba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Moueffek | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | Stassin | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Amougou | 0 | 0 | 4.00 (25.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Aiki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | Larsonneur | 0 | 0 | 38.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Sissoko | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 19 | |
Petrot | 0 | 0 | 29.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 5 | |
Abdelhamid | 0 | 0 | 43.00 (79.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | Elimby | 0 | 0 | 35.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 21 | |
Batubinsika | 0 | 0 | 26.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 8 | |
Appiah | 0 | 0 | 10.00 (60.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 22 | Davitashvili | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 14 | Mouton | 0 | 0 | 12.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 6 | Bouchouari | 0 | 0 | 28.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 18 | |
Cafaro | 0 | 0 | 0 (%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Boakye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Rennes - Saint-Etienne
Team Rennes currently is on lower place in table (15 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Rennes nie wygrali meczu od 3 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Ludovic Blas 3 goli, Muinga 3 goli, Amine Gouiri 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Ludovic Blas 2 asyst, Muinga 1 asyst, Amine Gouiri 1 asyst.
W 12 meczach zdobyli 13 bramek, co daje ?redni? 1.08 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 58.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Rennes nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Saint-Etienne znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Saint-Etienne w 5 ostatnich meczach zdoby?a 6 punktów. Czo?owi zawodnicy Saint-Etienne w Liga francuska to Zuriko Davitashvili 5 goli, Ibrahim Sissoko 3 goli, Mathieu Cafaro 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Zuriko Davitashvili 2 asyst, Ibrahim Sissoko 1 asyst.
W 12 meczach zdobyli 11 bramek, co daje ?redni? 0.92 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 41.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Saint-Etienne nie straci? bramki. W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Rennes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 17 wygranych Rennes, 10 wygranych Saint-Etienne, 15 remisów. W 15 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 27 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 13 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
5