Rennes vs Nimes
Posiadanie piłki
- Rennes 64%
- Nimes 36%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Mendy
27
Traore
3
Silva
21
Gnagnon
17
Maouassa
7
Raphinha
25
Nzonzi
18
Camavinga
14
Bourigeaud
11
Niang
22
Castillo
30
Bernardoni
29
Alakouch
23
Briancon
5
Landre
15
Paquiez
12
Fomba
6
Sarr
10
Ferhat
22
Benrahou
20
Ripart
25
Roux
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Mendy | 0 | 0 | 18.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 57.00 (89.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Silva | 0 | 0 | 71.00 (83.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Gnagnon | 0 | 0 | 58.00 (93.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Maouassa | 0 | 0 | 43.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | Raphinha | 0 | 0 | 42.00 (76.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Nzonzi | 0 | 0 | 69.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Camavinga | 0 | 0 | 33.00 (84.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 39.00 (86.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Niang | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 6.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Castillo | 0 | 0 | 33.00 (86.00%) | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Salin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Guitane | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Siliki | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Tait | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Gelin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Boey | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 4 | Nyamsi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Johansson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 8 | |
Grenier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Morel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 28 | |
Martin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 12.00 (37.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Alakouch | 0 | 0 | 23.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Briancon | 0 | 0 | 29.00 (87.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Landre | 0 | 0 | 25.00 (83.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 15 | Paquiez | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 12 | Fomba | 0 | 0 | 22.00 (78.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Sarr | 0 | 0 | 38.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | Ferhat | 0 | 0 | 18.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Benrahou | 0 | 0 | 15.00 (83.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Ripart | 0 | 0 | 19.00 (67.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 25 | |
Roux | 0 | 0 | 18.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Philippoteaux | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Valerio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Dias | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Valls | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Buades | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | Miguel | 0 | 0 | 4.00 (57.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 28 | Kone | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 4 | |
Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 8 | |
Deaux | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | Depres | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Rennes - Nimes
Dru?yna Rennes zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Rennes nie wygrali meczu od 3 spotka?. Nie przegra?a meczu u siebie od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Mbaye Niang 8 goli, Adrien Hunou 6 goli, Raphinha 5 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Raphinha 2 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Jakob Johansson, Jonas Martin.
W 25 meczach zdobyli 29 bramek, co daje ?redni? 1.16 goli na mecz. 12 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 36.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 52.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Rennes nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Nimes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 12 punktów. Nie zosta?a pokonana od 4 meczów. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nimes zdobyli: Romain Philippoteaux 5 goli, Renaud Ripart 4 goli, Ahoueke Denkey 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Romain Philippoteaux 2 asyst, Renaud Ripart 1 asyst, Ahoueke Denkey 1 asyst.
W Nimes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Clement Depres.
W spotkaniu nie wyst?pi? Pablo Martinez z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 25 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 12 zostali pokonani. W 48.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 64.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Nimes nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Rennes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 2 wygranych Rennes, 1 wygranych Nimes, 0 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 2 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 1 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
2

