Rennes vs Metz
Posiadanie piłki
- Rennes 72%
- Metz 28%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Koubek
29
Danze
26
Gelin
5
Gnagnon
15
Bensebaini
21
Andre
10
Prcic
14
Bourigeaud
28
Gourcuff
7
Sarr
8
Khazri
16
Kawashima
25
Balliu
21
Niakhate
15
Selimovic
28
Rivierez
3
Diagne
19
Mollet
17
Dossevi
24
Cohade
9
Roux
29
Riviere
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Koubek | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Danze | 0 | 0 | 52.00 (90.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Gelin | 0 | 0 | 113.00 (89.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Gnagnon | 0 | 0 | 100.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Bensebaini | 0 | 0 | 56.00 (78.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Andre | 0 | 0 | 58.00 (72.40%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Prcic | 0 | 0 | 80.00 (87.50%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 55.00 (85.50%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Gourcuff | 0 | 0 | 23.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 8 | |
Khazri | 0 | 0 | 39.00 (69.20%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Diallo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Zeffane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Mexer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Siliki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Baal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Sakho | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Kawashima | 0 | 0 | 31.00 (41.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 25 | |
Balliu | 0 | 0 | 29.00 (79.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Niakhate | 0 | 0 | 23.00 (56.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Selimovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Rivierez | 0 | 0 | 9.00 (88.90%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 3 | |
Diagne | 0 | 0 | 29.00 (69.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Mollet | 0 | 0 | 34.00 (88.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Dossevi | 0 | 0 | 26.00 (61.50%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Cohade | 0 | 0 | 45.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Roux | 0 | 0 | 14.00 (64.30%) | 5.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Riviere | 0 | 0 | 32.00 (56.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Mandjeck | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Poblete | 0 | 0 | 15.00 (86.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Niane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Milicevic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Palmieri | 0 | 0 | 15.00 (73.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Boulaya | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Beunardeau | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Didillon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Udol | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Jallow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Rennes - Metz
Dru?yna Rennes zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Rennes nie wygrali meczu od 2 spotka?. Nie przegra?a meczu od 8 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Wahbi Khazri 9 goli, Benjamin Bourigeaud 6 goli, Ismaila Sarr 5 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Wahbi Khazri 1 asyst, Benjamin Bourigeaud 6 asyst, Ismaila Sarr 3 asyst.
W 32 meczach zdobyli 41 bramek, co daje ?redni? 1.28 goli na mecz. 13 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 43.75% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.13% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Rennes nie straci? bramki. W 18 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Metz znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punktów. Metz od 9 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Rennes najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Nolan Roux 12 goli, Florent Mollet 6 goli, Emmanuel Riviere 5 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Metz. Najwi?cej bramek wypracowali: Nolan Roux 1 asyst, Florent Mollet 1 asyst, Emmanuel Riviere 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Metz: Thomas Didillon, Matthieu Udol, Ablie Jallow.
??cznie rozegrali 32 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 20 zostali pokonani. W 53.13% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Metz nie straci? bramki. W 15 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.91 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Rennes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Rennes wygranych 7 meczów , Metz wygra?a 2 spotka?, by?o 9 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 11 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Rennes Metz
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

