Rennes vs Lille
Posiadanie piłki
- Rennes 39%
- Lille 61%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Mandanda
90
Spence
2
Rodon
5
Theate
3
Truffert
14
Bourigeaud
8
Santamaria
20
Tait
17
Ekambi
33
Doue
19
Gouiri
30
Chevalier
18
Diakite
15
Yoro
3
Djalo
31
Ismaily
21
Andre
28
Gomes
23
Zhegrova
20
Gomes
7
Bamba
9
David
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Mandanda | 0 | 0 | 48.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 90 | |
Spence | 0 | 0 | 29.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Rodon | 0 | 0 | 44.00 (72.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | Theate | 0 | 0 | 46.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Truffert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 31.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Santamaria | 0 | 0 | 39.00 (76.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Tait | 0 | 0 | 21.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Ekambi | 0 | 0 | 18.00 (66.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 33 | |
Doue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Gouiri | 0 | 0 | 18.00 (88.00%) | 4.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Alemdar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Ugochukwu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Kalimuendo-Muinga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | Doku | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Belocian | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Omari | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Meling | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Doue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Salah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 7 | |
Terrier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Wooh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 21 | Majer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 80 | |
Xeka | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Chevalier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 18 | Diakite | 0 | 0 | 44.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 15 | Yoro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Djalo | 0 | 0 | 94.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 31 | |
Ismaily | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Andre | 0 | 0 | 81.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Gomes | 0 | 0 | 84.00 (86.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Zhegrova | 0 | 0 | 33.00 (81.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Gomes | 0 | 0 | 22.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Bamba | 0 | 0 | 38.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
David | 0 | 0 | 21.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | Ribeiro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Fonte | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Martin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Cabella | 0 | 0 | 18.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Weah | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Costil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Virginius | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Bayo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | |
Baleba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Gudmundsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Ounas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Rennes - Lille
Dru?yna Rennes zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Nie przegra?a meczu u siebie od 10 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Martin Terrier 9 goli, Amine Gouiri 8 goli, Arnaud Kalimuendo-Muinga 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Martin Terrier 4 asyst, Amine Gouiri 1 asyst, Arnaud Kalimuendo-Muinga 1 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Martin Terrier, Xeka.
W 21 meczach zdobyli 40 bramek, co daje ?redni? 1.90 goli na mecz. 12 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 71.43% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 90.48% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Rennes nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Lille znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Lille od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Lille w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Jonathan David 12 goli, Jonathan Bamba 4 goli, Remy Cabella 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Jonathan David 4 asyst, Jonathan Bamba 3 asyst, Remy Cabella 6 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Lille: Gabriel Gudmundsson, Adam Ounas.
W 21 meczach zdobyli 35 bramek, co daje ?redni? 1.67 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 52.38% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Lille nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Lille wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Rennes wygranych 13 meczów , Lille wygra?a 21 spotka?, by?o 17 remisów. W 19 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 37 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 27 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Rennes Lille
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

