Rennes vs Lille
Posiadanie piłki
- Rennes 36%
- Lille 64%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Koubek
27
Traore
5
Gnagnon
15
Bensebaini
24
Baal
14
Bourigeaud
21
Andre
35
Janvier
17
Maouassa
10
Prcic
9
Ndombe
16
Maignan
20
Maia
15
Ie
3
Alonso
25
Ballo
21
Bissouma
23
Mendes
7
El-Ghazi
10
Benzia
11
Araujo
19
Pepe
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Koubek | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 22.00 (72.70%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Gnagnon | 0 | 0 | 21.00 (76.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Bensebaini | 0 | 0 | 20.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Baal | 0 | 0 | 35.00 (77.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 18.00 (83.30%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Andre | 0 | 0 | 37.00 (75.70%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 35 | |
Janvier | 0 | 0 | 26.00 (69.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Maouassa | 0 | 0 | 14.00 (57.10%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Prcic | 0 | 0 | 25.00 (72.00%) | 1.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | Ndombe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Diallo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Brandon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Siliki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Nyamsi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Afonso | 0 | 0 | 13.00 (69.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Danze | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 7 | |
Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 8 | |
Khazri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Maignan | 0 | 0 | 29.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Maia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Ie | 0 | 0 | 63.00 (84.10%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Alonso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Ballo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Bissouma | 0 | 0 | 44.00 (84.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Mendes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
El-Ghazi | 0 | 0 | 8.00 (62.50%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Benzia | 0 | 0 | 28.00 (71.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Araujo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Pepe | 0 | 0 | 16.00 (87.50%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 9 | |
Ponce | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | Faraj | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Bahlouli | 0 | 0 | 14.00 (42.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | Mendyl | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Koffi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Soumare | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Verite | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Soumaoro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Kouame | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Rennes - Lille
Team Rennes currently is on lower place in table (16 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Rennes nie wygrali meczu od 4 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Benjamin Bourigeaud 3 goli, Firmin Mubele Ndombe 3 goli, Wahbi Khazri 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Benjamin Bourigeaud 1 asyst, Firmin Mubele Ndombe 1 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Ismaila Sarr.
Zawodnicy Wahbi Khazri nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 9 meczach zdobyli 11 bramek, co daje ?redni? 1.22 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 55.56% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.78% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Rennes nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Lille znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Lille od 7 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Lille w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Nicolas De Preville 2 goli, Anwar El-Ghazi 1 goli, Junior Alonso 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Anwar El-Ghazi 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Lille: Adama Soumaoro, Hamza Mendyl, Nguessan Kouame.
Zawodnicy Edgar Ie nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 8 meczach zdobyli 6 bramek, co daje ?redni? 0.75 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Lille nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Lille wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Rennes wygranych 9 meczów , Lille wygra?a 17 spotka?, by?o 13 remisów. W 13 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 28 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 18 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Rennes Lille
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1


