Rennes vs Dijon
Posiadanie piłki
- Rennes 40%
- Dijon 60%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Fauls committed |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Diallo
27
Traore
4
Mexer
5
Gnagnon
15
Bensebaini
17
Maouassa
21
Andre
14
Bourigeaud
18
Amalfitano
9
Ndombe
7
Sarr
30
Reynet
26
Chafik
27
Varrault
18
Yambere
5
Haddadi
15
Balmont
10
Sliti
20
Amalfitano
14
Marie
7
Sammaritano
22
Kwon
Podstawowy skład
Goalkeeper
40 Diallo
Defence
27 Traore
4 Mexer
90'
5 Gnagnon
15 Bensebaini
Midfield
17 Maouassa
76'
21 Andre
69'
14 Bourigeaud
18 Amalfitano
67'
Forward
9 Ndombe
14'
46'
7 Sarr
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Diallo | 0 | 0 | 14.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 27.00 (62.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Mexer | 0 | 0 | 31.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Gnagnon | 0 | 0 | 24.00 (92.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Bensebaini | 0 | 0 | 24.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | |
Maouassa | 0 | 0 | 19.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Andre | 0 | 0 | 29.00 (65.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 34.00 (69.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Amalfitano | 0 | 0 | 13.00 (76.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | Ndombe | 0 | 0 | 13.00 (65.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Sarr | 0 | 0 | 12.00 (70.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 12 | |
Siliki | 0 | 0 | 11.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
M'Bolhi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Tell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Baal | 0 | 0 | 2.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Gourcuff | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Danze | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | |
Janvier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Reynet | 0 | 0 | 26.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | |
Chafik | 0 | 0 | 24.00 (63.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Varrault | 0 | 0 | 78.00 (79.50%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Yambere | 0 | 0 | 61.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Haddadi | 0 | 0 | 32.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 15 | |
Balmont | 0 | 0 | 48.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Sliti | 0 | 0 | 27.00 (96.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Amalfitano | 0 | 0 | 60.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Marie | 0 | 0 | 40.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Sammaritano | 0 | 0 | 17.00 (73.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 22 | |
Kwon | 0 | 0 | 15.00 (68.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Leroy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Lang | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Tavares | 0 | 0 | 2.00 (40.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Bennet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Rosier | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Bahamboula | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Moutou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Lautoa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Rennes - Dijon
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Czo?owi zawodnicy Rennes w Ligue 1 to Benjamin Bourigeaud 1 goli, Jordan Tell 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Firmin Mubele Ndombe 1 asyst.
W 2 meczach zdobyli 2 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Rennes nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Dijon znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 0 punktów. Zawodnicy Dijon w Ligue 1 z najwi?ksz? liczb? bramek: Wesley Said 1 goli. Zawodnicy , Romain Amalfitano 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Rennes, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Dijon: Wesley Lautoa.
W 2 meczach zdobyli 1 bramek, co daje ?redni? 0.50 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Dijon nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Rennes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 2 wygranych Rennes, 1 wygranych Dijon, 1 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 4 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 2 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
2


