Rennes vs Brest
Posiadanie piłki
- Rennes 69%
- Brest 31%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Gomis
27
Traore
3
Silva
6
Aguerd
5
Dalbert
22
Castillo
15
Nzonzi
12
Siliki
18
Doku
9
Guirassy
7
Terrier
1
Larsonneur
22
Faussurier
5
Chardonnet
2
Duverne
18
Perraud
28
Mbock
7
Belkebla
9
Honorat
21
Faivre
14
Cardona
15
Mounie
Podstawowy skład
Goalkeeper
16 Gomis
Defence
27 Traore
3 Silva
65'
6 Aguerd
69'
5 Dalbert
31'
Midfield
22 Castillo
67'
15 Nzonzi
12 Siliki
67'
18 Doku
67'
Forward
9 Guirassy
7 Terrier
83'
Goalkeeper
Larsonneur 1
Defence
Faussurier 22
Duverne 2
71'
Perraud 18
Midfield
90'
Mbock 28
Belkebla 7
56'
63'
83'
Honorat 9
Faivre 21
75'
Cardona 14
Forward
83'
Mounie 15
Rezerwowi
1 Salin
4 Nyamsi
8 Grenier
83'
14 Bourigeaud
67'
19 Gboho
67'
23 Hunou
67'
28 Martin
31 Truffert
34 Soppy
10 Camavinga
Brassier 3
Lasne 8
83'
90'
Charbonnier 10
90'
Battocchio 11
83'
Philippoteaux 12
Cibois 16
Baal 24
75'
Douaron 26
Magnetti 27
Gabriel 20
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Gomis | 0 | 0 | 18.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 80.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Silva | 0 | 0 | 124.00 (91.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Aguerd | 0 | 0 | 132.00 (94.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Dalbert | 0 | 0 | 74.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 22 | |
Castillo | 0 | 0 | 44.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Nzonzi | 0 | 0 | 122.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Siliki | 0 | 0 | 50.00 (90.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Doku | 0 | 0 | 37.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Guirassy | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Terrier | 0 | 0 | 45.00 (86.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Salin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Nyamsi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Grenier | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 16.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Gboho | 0 | 0 | 8.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Martin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Truffert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Soppy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 10 | Camavinga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 11 | |
Niang | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Maouassa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Rugani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | Larsonneur | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Faussurier | 0 | 0 | 29.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Chardonnet | 0 | 0 | 43.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Duverne | 0 | 0 | 60.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Perraud | 0 | 0 | 45.00 (77.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 28 | |
Mbock | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Belkebla | 0 | 0 | 36.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Honorat | 0 | 0 | 16.00 (56.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | Faivre | 0 | 0 | 35.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Cardona | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 15 | |
Mounie | 0 | 0 | 20.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | Brassier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Lasne | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Charbonnier | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Battocchio | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Philippoteaux | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Cibois | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Baal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Douaron | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Magnetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 17 | |
Bain | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 20 | |
Gabriel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Rennes - Brest
Dru?yna Rennes zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Rennes nie wygrali meczu od 3 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Serhou Guirassy 3 goli, Adrien Hunou 2 goli, Damien Da Silva 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Serhou Guirassy 1 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Mbaye Niang, Faitout Maouassa, Daniele Rugani.
W 8 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 2.00 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 75.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Rennes nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Brest znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Brest od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Rennes najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Romain Faivre 3 goli, Romain Perraud 2 goli, Gaetan Charbonnier 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Brest. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Romain Perraud 2 asyst, Gaetan Charbonnier 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Brest: Denys Bain.
??cznie rozegrali 8 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 75.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Brest nie straci? bramki. W 4 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.38 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Rennes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 10 wygranych Rennes, 4 wygranych Brest, 5 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 11 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 7 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
2

