Rennes vs AS Monaco
Posiadanie piłki
- Rennes 50%
- AS Monaco 50%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Koubek
27
Traore
3
Silva
4
Mexer
15
Bensebaini
6
Johansson
39
Camavinga
14
Bourigeaud
22
Castillo
12
Siliki
23
Hunou
30
Sy
19
Sidibe
5
Jemerson
32
Badiashile
2
Ballo
15
Silva
4
Aholou
29
Gelson
17
Golovin
7
Lopes
9
Falcao
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Koubek | 0 | 0 | 16.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 34.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Silva | 0 | 0 | 31.00 (93.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Mexer | 0 | 0 | 34.00 (87.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Bensebaini | 0 | 0 | 37.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Johansson | 0 | 0 | 33.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 39 | Camavinga | 0 | 0 | 18.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 33.00 (78.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Castillo | 0 | 0 | 29.00 (78.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Siliki | 0 | 0 | 22.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 10.00 (66.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Zeffane | 0 | 0 | 9.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Diallo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Arfa | 0 | 0 | 17.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Lauriente | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Nyamsi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Gelin | 0 | 0 | 12.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Nkada | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 29 | |
Danze | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Sy | 0 | 0 | 17.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | |
Sidibe | 0 | 0 | 39.00 (78.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Jemerson | 0 | 0 | 41.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Badiashile | 0 | 0 | 44.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Ballo | 0 | 0 | 29.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 15 | |
Silva | 0 | 0 | 34.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | Aholou | 0 | 0 | 15.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Gelson | 0 | 0 | 15.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Golovin | 0 | 0 | 34.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Lopes | 0 | 0 | 19.00 (82.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Falcao | 0 | 0 | 13.00 (59.00%) | 6.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
N'Doram | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Vinicius | 0 | 0 | 1.00 (25.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Chadli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Naldo | 0 | 0 | 10.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Sylla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | |
Henrichs | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | Hagege | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Subasic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Jovetic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Vainqueur | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Mboula | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Pellegri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | |
Fabregas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Rennes - AS Monaco
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Rennes nie wygrali meczu od 6 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Mbaye Niang 8 goli, Hatem Ben Arfa 7 goli, Ismaila Sarr 5 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Mbaye Niang 3 asyst, Hatem Ben Arfa 2 asyst, Ismaila Sarr 5 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Abdoulaye Diallo, Romain Danze.
W 33 meczach zdobyli 45 bramek, co daje ?redni? 1.36 goli na mecz. 11 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 10 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 51.52% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.82% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 10 meczach Rennes nie straci? bramki. W 20 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team AS Monaco currently is on lower place in table (17 position). AS Monaco w 5 ostatnich meczach zdoby?a 5 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy AS Monaco w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Radamel Falcao 12 goli, Youri Tielemans 5 goli, Gelson 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Radamel Falcao 1 asyst, Youri Tielemans 1 asyst, Gelson 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy AS Monaco: Danijel Subasic, Stevan Jovetic, William Vainqueur, Jordi Mboula, Pietro Pellegri, Cesc Fabregas.
??cznie rozegrali 33 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 11 zako?czy?o si? remisem. 15 zostali pokonani. W 42.42% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.76% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach AS Monaco nie straci? bramki. W 18 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.97 na mecz
Bezpo?rednie mecze: AS Monaco wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Rennes wygranych 12 meczów , AS Monaco wygra?a 16 spotka?, by?o 9 remisów. W 15 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 27 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 19 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Rennes AS Monaco
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2

