Rennes vs Angers
Posiadanie piłki
- Rennes 60%
- Angers 40%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
30
Samba
7
Embolo
9
Lepaul
36
Seidu
48
Boudlal
3
Brassier
26
Merlin
10
Blas
21
Rongier
45
Camara
11
Tamari
12
Koffi
7
Sbai
36
Machine
3
Ekomie
21
Lefort
4
Camara
20
Louãr
27
Rao-Lisoa
93
Belkebla
8
Boomen
6
Mouton
14
Belkhdim
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | |
Kamara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Cisse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Szymanski | 0 | 0 | 4.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Nagida | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 24 | Rouault | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 50 | Silistrie | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 65 | Mukiele | 0 | 0 | 7.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | Zabiri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 95 | |
Frankowski | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | |
Samba | 0 | 0 | 42.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | |
Embolo | 0 | 0 | 21.00 (65.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Lepaul | 0 | 0 | 16.00 (94.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 36 | |
Seidu | 0 | 0 | 55.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 48 | Boudlal | 0 | 0 | 74.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | Brassier | 0 | 0 | 90.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 26 | |
Merlin | 0 | 0 | 57.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 10 | |
Blas | 0 | 0 | 37.00 (84.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 21 | |
Rongier | 0 | 0 | 77.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 45 | |
Camara | 0 | 0 | 41.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | |
Tamari | 0 | 0 | 28.00 (85.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Koyalipou | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Zinga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Sinaté | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | Biumla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Hanin | 0 | 0 | 1.00 (1.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | Peter | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 42 | Gernigon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 46 | Diatta | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 12 | |
Koffi | 0 | 0 | 35.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | Sbai | 0 | 0 | 30.00 (77.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 36 | Machine | 0 | 0 | 9.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 3 | Ekomie | 0 | 0 | 29.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 21 | Lefort | 0 | 0 | 63.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | |
Camara | 0 | 0 | 38.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 20 | Louãr | 0 | 0 | 39.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 27 | Rao-Lisoa | 0 | 0 | 29.00 (62.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 93 | |
Belkebla | 0 | 0 | 34.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 8 | |
Boomen | 0 | 0 | 48.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | Mouton | 0 | 0 | 14.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 14 | Belkhdim | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Rennes - Angers
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 10 punktów. Rennes nie wygrali meczu u siebie od 2 spotka?. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Lepaul 15 goli, Breel Embolo 7 goli, Ludovic Blas 5 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Lepaul 3 asyst, Breel Embolo 3 asyst, Ludovic Blas 3 asyst.
W 28 meczach zdobyli 47 bramek, co daje ?redni? 1.68 goli na mecz. 13 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 64.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.57% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Rennes nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Angers nie wygrali meczu od 3 spotka?. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Cherif 4 goli, Peter 3 goli, Yassin Belkhdim 2 goli. Zawodnicy , Yassin Belkhdim 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Rennes, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 28 meczach zdobyli 24 bramek, co daje ?redni? 0.86 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 25.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 57.14% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 10 meczach Angers nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Rennes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 17 wygranych Rennes, 3 wygranych Angers, 7 remisów. W 12 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 21 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 14 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
2