Rennes vs Angers
Posiadanie piłki
- Rennes 58%
- Angers 42%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Koubek
27
Traore
26
Gelin
4
Mexer
15
Bensebaini
21
Andre
7
Sarr
8
Grenier
12
Siliki
14
Bourigeaud
25
Sakho
16
Butelle
29
Manceau
8
Traore
4
Pavlovic
15
Capelle
5
Mangani
18
Santamaria
6
Pajot
10
Fulgini
11
Kanga
20
Tait
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Koubek | 0 | 0 | 14.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 44.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Gelin | 0 | 0 | 76.00 (88.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Mexer | 0 | 0 | 56.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Bensebaini | 0 | 0 | 35.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Andre | 0 | 0 | 63.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Sarr | 0 | 0 | 19.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Grenier | 0 | 0 | 48.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Siliki | 0 | 0 | 6.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 25.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 25 | |
Sakho | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Silva | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Diallo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Castillo | 0 | 0 | 6.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Poha | 0 | 0 | 1.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Danze | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Rutter | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Gboho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Butelle | 0 | 0 | 15.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 25.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Pavlovic | 0 | 0 | 27.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 54.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Santamaria | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Pajot | 0 | 0 | 1.00 (33.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Fulgini | 0 | 0 | 20.00 (69.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Kanga | 0 | 0 | 13.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Tait | 0 | 0 | 16.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Michel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Tusumgama | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Ketkeophomphone | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Ndoye | 0 | 0 | 15.00 (53.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Reine-Adelaide | 0 | 0 | 17.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Rennes - Angers
Dru?yna Rennes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Clement Grenier 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , James Edward Lea Siliki 1 asyst.
W 1 meczach zdobyli 1 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Rennes nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Angelo Fulgini 1 goli, Ismael Traore 1 goli, Pierrick Capelle 1 goli.
W 1 meczach zdobyli 3 bramek, co daje ?redni? 3.00 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Angers nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Rennes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 6 wygranych Rennes, 0 wygranych Angers, 5 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 7 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 5 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
1