Rennes vs Amiens
Posiadanie piłki
- Rennes 55%
- Amiens 45%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Koubek
2
Zeffane
3
Silva
4
Mexer
5
Doumbia
8
Grenier
21
Andre
7
Sarr
18
Arfa
14
Bourigeaud
11
Niang
1
Gurtner
4
Krafth
2
Gouano
25
Sjønnegård
12
Dibassy
11
Otero
6
Monconduit
17
Blin
20
Timite
24
Bodmer
9
Guirassy
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Koubek | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Zeffane | 0 | 0 | 47.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Silva | 0 | 0 | 47.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Mexer | 0 | 0 | 43.00 (89.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Doumbia | 0 | 0 | 29.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Grenier | 0 | 0 | 54.00 (87.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Andre | 0 | 0 | 46.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Sarr | 0 | 0 | 17.00 (85.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Arfa | 0 | 0 | 30.00 (75.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 32.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Niang | 0 | 0 | 11.00 (55.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 9 | |
Siebatcheu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Lauriente | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Nyamsi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Castillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Gelin | 0 | 0 | 4.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Gertmonas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 16 | |
Diallo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Baal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 29 | |
Danze | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Gurtner | 0 | 0 | 18.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 4 | |
Krafth | 0 | 0 | 21.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Gouano | 0 | 0 | 36.00 (83.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | Sjønnegård | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Dibassy | 0 | 0 | 24.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Otero | 0 | 0 | 23.00 (85.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Monconduit | 0 | 0 | 35.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Blin | 0 | 0 | 45.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | Timite | 0 | 0 | 13.00 (68.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 24 | |
Bodmer | 0 | 0 | 25.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Guirassy | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Adenon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Gnahore | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Konate | 0 | 0 | 7.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Dreyer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Bessat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Pieters | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 10 | |
Mendoza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 34 | |
Zungu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Rennes - Amiens
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Rennes nie wygrali meczu od 3 spotka?. Nie przegra?a meczu u siebie od 3 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Ismaila Sarr 5 goli, Benjamin Bourigeaud 4 goli, Hatem Ben Arfa 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Ismaila Sarr 2 asyst, Benjamin Bourigeaud 3 asyst, Hatem Ben Arfa 2 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Abdoulaye Diallo, Ludovic Baal, Romain Danze.
Zawodnicy Hamari Traore nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 22 meczach zdobyli 30 bramek, co daje ?redni? 1.36 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 54.55% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 86.36% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Rennes nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Amiens znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Od 5 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Amiens w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Eddy Gnahore 4 goli, Saman Ghoddos 3 goli, Moussa Konate 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Eddy Gnahore 1 asyst, Saman Ghoddos 3 asyst, Moussa Konate 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Amiens: Bongani Zungu.
W spotkaniu nie wyst?pi? Stiven Mendoza z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 22 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 14 zostali pokonani. W 54.55% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 68.18% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Amiens nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.82 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Amiens. Ostatnie mecze obu dru?yn: 2 wygranych Rennes, 2 wygranych Amiens, 0 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 4 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 2 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
1

