Reims vs Rennes
Posiadanie piłki
- Reims 35%
- Rennes 65%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
94
Diouf
22
Diakité
33
Koné
24
Agbadou
5
Abdelhamid
18
Akieme
26
Stambouli
72
Koné
15
Munetsi
7
Ito
10
Teuma
17
Nakamura
30
Mandanda
7
Terrier
36
Seidu
4
Wooh
23
Omari
3
Truffert
6
Matusiwa
28
Fee
10
Gouiri
14
Bourigeaud
33
Doue
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Richardson | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 14 | |
Khadra | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 25 | Smet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Bojang | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 32 | |
Foket | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 53 | Tchaptchet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 67 | Diakhon | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 71 | Fofana | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 96 | Olliero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 94 | |
Diouf | 0 | 0 | 26.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 22 | Diakité | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 33 | Koné | 0 | 0 | 28.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Agbadou | 0 | 0 | 47.00 (79.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Abdelhamid | 0 | 0 | 46.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 18 | |
Akieme | 0 | 0 | 23.00 (96.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 26 | |
Stambouli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 72 | Koné | 0 | 0 | 31.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 15 | |
Munetsi | 0 | 0 | 15.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Ito | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 10 | |
Teuma | 0 | 0 | 32.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | Nakamura | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Gallon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Santamaria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Blas | 0 | 0 | 13.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Belocian | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Doue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Rieder | 0 | 0 | 18.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Salah | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Lambourde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 99 | Yıldırım | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | |
Mandanda | 0 | 0 | 19.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Terrier | 0 | 0 | 23.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 36 | |
Seidu | 0 | 0 | 68.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Wooh | 0 | 0 | 86.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 23 | |
Omari | 0 | 0 | 87.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Truffert | 0 | 0 | 43.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Matusiwa | 0 | 0 | 65.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 28 | Fee | 0 | 0 | 69.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 10 | Gouiri | 0 | 0 | 23.00 (96.00%) | 1.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 44.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 33 | |
Doue | 0 | 0 | 25.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Reims - Rennes
Dru?yna Reims znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Zawodnicy Reims w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Teddy Teuma 6 goli, Diakité 5 goli, Mohamed Daramy 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Teddy Teuma 3 asyst, Diakité 2 asyst, Mohamed Daramy 5 asyst.
W 33 meczach zdobyli 40 bramek, co daje ?redni? 1.21 goli na mecz. 12 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 54.55% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.79% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Reims nie straci? bramki. W 21 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Muinga 10 goli, Benjamin Bourigeaud 9 goli, Martin Terrier 7 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Muinga 1 asyst, Benjamin Bourigeaud 6 asyst, Martin Terrier 3 asyst.
W 33 meczach zdobyli 52 bramek, co daje ?redni? 1.58 goli na mecz. 12 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 10 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 54.55% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.82% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Rennes nie straci? bramki. W 21 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Reims. Ostatnie mecze obu dru?yn: 11 wygranych Reims, 7 wygranych Rennes, 4 remisów. W 12 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 16 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 12 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
2