Reims vs Rennes
Posiadanie piłki
- Reims 38%
- Rennes 62%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Mendy
32
Foket
2
Engels
5
Abdelhamid
21
Baba
4
Romao
7
Chavalerin
18
Oudin
20
Dingome
24
Cafaro
33
Dia
40
Koubek
27
Traore
3
Silva
15
Bensebaini
2
Zeffane
21
Andre
26
Gelin
14
Bourigeaud
18
Arfa
22
Castillo
23
Hunou
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Mendy | 0 | 0 | 27.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 32 | |
Foket | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Engels | 0 | 0 | 26.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Abdelhamid | 0 | 0 | 22.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Baba | 0 | 0 | 24.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 4 | |
Romao | 0 | 0 | 24.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Chavalerin | 0 | 0 | 21.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Oudin | 0 | 0 | 13.00 (54.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Dingome | 0 | 0 | 21.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Cafaro | 0 | 0 | 11.00 (61.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 33 | Dia | 0 | 0 | 12.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Carrasso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Martin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Suk | 0 | 0 | 8.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Zeneli | 0 | 0 | 10.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Fontaine | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Doumbia | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Mbemba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | Konan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Koubek | 0 | 0 | 24.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 57.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Silva | 0 | 0 | 77.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Bensebaini | 0 | 0 | 62.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Zeffane | 0 | 0 | 44.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Andre | 0 | 0 | 46.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 6.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Gelin | 0 | 0 | 58.00 (90.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 35.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Arfa | 0 | 0 | 35.00 (87.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Castillo | 0 | 0 | 17.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 23.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Badiashile | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Mexer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Grenier | 0 | 0 | 26.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Niang | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Lauriente | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Matondo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | |
Janvier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Siebatcheu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Diallo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Baal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Danze | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Reims - Rennes
Dru?yna Reims znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Nie przegra?a meczu od 8 spotka?. Zawodnicy Reims w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Remi Oudin 5 goli, Mathieu Cafaro 4 goli, Pablo Chavarria 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Remi Oudin 2 asyst, Mathieu Cafaro 3 asyst, Pablo Chavarria 3 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Reims: Konan, Moussa Doumbia.
W 24 meczach zdobyli 21 bramek, co daje ?redni? 0.88 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 11 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 25.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 54.17% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 10 meczach Reims nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Rennes nie wygrali meczu na wyje?dzie od 2 spotka?. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Ismaila Sarr 5 goli, Hatem Ben Arfa 5 goli, Benjamin Bourigeaud 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Ismaila Sarr 3 asyst, Hatem Ben Arfa 2 asyst, Benjamin Bourigeaud 4 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Theoson Jordan Siebatcheu, Abdoulaye Diallo, Ludovic Baal, Romain Danze.
W 24 meczach zdobyli 34 bramek, co daje ?redni? 1.42 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 54.17% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Rennes nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Reims. Ostatnie mecze obu dru?yn: 6 wygranych Reims, 4 wygranych Rennes, 2 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 8 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 7 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
2

