Reims vs Angers
Posiadanie piłki
- Reims 43%
- Angers 57%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Rajkovic
6
Gravillon
2
Faes
5
Abdelhamid
32
Foket
26
Lopy
21
Matusiwa
14
Berisha
3
Konan
20
Kebbal
22
Ekitike
30
Petkovic
6
Ebosse
8
Traore
24
Thomas
11
Cabot
10
Fulgini
2
Mendy
18
Ounahi
3
Doumbia
7
Boufal
19
Bahoken
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Rajkovic | 0 | 0 | 27.00 (51.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 6 | Gravillon | 0 | 0 | 26.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | Faes | 0 | 0 | 34.00 (88.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Abdelhamid | 0 | 0 | 35.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 32 | |
Foket | 0 | 0 | 41.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Lopy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Matusiwa | 0 | 0 | 28.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Berisha | 0 | 0 | 13.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | Konan | 0 | 0 | 31.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 20 | |
Kebbal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Ekitike | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Toure | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Mbuku | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Flips | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Diouf | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Donis | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Koffi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Locko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Sissoko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | DOUMBIA | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 10 | |
Zeneli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Doucoure | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Munetsi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Petkovic | 0 | 0 | 13.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 6 | |
Ebosse | 0 | 0 | 58.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 54.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 57.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Cabot | 0 | 0 | 50.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Fulgini | 0 | 0 | 43.00 (90.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Mendy | 0 | 0 | 52.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Ounahi | 0 | 0 | 46.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | Doumbia | 0 | 0 | 23.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Boufal | 0 | 0 | 41.00 (73.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 8.00 (62.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Ninga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Mandrea | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Cho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Thioub | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Bobichon | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Taibi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 1 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Reims - Angers
Dru?yna Reims znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Nie przegra?a meczu od 4 spotka?. Zawodnicy Reims w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Hugo Ekitike 6 goli, Wout Faes 2 goli, Moreto Cassama 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Hugo Ekitike 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Reims: Arber Zeneli, Fode Doucoure, Marshall Munetsi.
W 16 meczach zdobyli 18 bramek, co daje ?redni? 1.13 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 37.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Reims nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Angers nie wygrali meczu na wyje?dzie od 7 spotka?. Od 3 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Sofiane Boufal 4 goli, Thomas Mangani 4 goli, Ismael Traore 3 goli. Zawodnicy Sofiane Boufal 2 asyst, Thomas Mangani 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Reims, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Angers nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Abdoulaye Bamba.
W 16 meczach zdobyli 23 bramek, co daje ?redni? 1.44 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Angers nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Angers wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Reims wygranych 5 meczów , Angers wygra?a 5 spotka?, by?o 9 remisów. W 5 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 9 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Reims Angers
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

