Rayo Vallecano vs Alaves
Posiadanie piłki
- Rayo Vallecano 50%
- Alaves 50%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
13
Barga
7
Palazon
14
Camello
2
Ratiu
24
Lejeune
16
Mumin
3
Chavarria
19
Frutos
23
Valentin
17
Lopez
18
Garcia
1
Sivera
11
Martinez
3
Sanchez
22
Diarra
36
Pica
14
Tenaglia
12
González
15
Martin
6
Guevara
18
Guridi
7
Robles
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Cardenas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Fanjul | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Umpierrez | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Ciss | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Trejo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Tomas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Ntekja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Guardiola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Gumbau | 0 | 0 | 7.00 (43.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Balliu | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Embarba | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | Barga | 0 | 0 | 32.00 (38.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | |
Palazon | 0 | 0 | 22.00 (91.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 14 | Camello | 0 | 0 | 22.00 (82.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | Ratiu | 0 | 0 | 40.00 (93.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Lejeune | 0 | 0 | 47.00 (83.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 16 | |
Mumin | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Chavarria | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 19 | Frutos | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 23 | |
Valentin | 0 | 0 | 42.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 17 | |
Lopez | 0 | 0 | 45.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 18 | |
Garcia | 0 | 0 | 24.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | |
Blanco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Villalibre | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Conechny | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Akeng | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | MartÃnez | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Romero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Rebbach | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Protesoni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Jordan | 0 | 0 | 53.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Larrea | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Giménez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Sivera | 0 | 0 | 27.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Martinez | 0 | 0 | 16.00 (44.00%) | 5.00 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 3 | Sanchez | 0 | 0 | 30.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | |
Diarra | 0 | 0 | 61.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 36 | Pica | 0 | 0 | 49.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 14 | Tenaglia | 0 | 0 | 16.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 12 | González | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 15 | Martin | 0 | 0 | 14.00 (79.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 6 | |
Guevara | 0 | 0 | 24.00 (63.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 18 | Guridi | 0 | 0 | 47.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 7 | Robles | 0 | 0 | 19.00 (60.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Rayo Vallecano - Alaves
Dru?yna Rayo Vallecano znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Rayo Vallecano od 2 spotka? u siebie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Od 3 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Rayo Vallecano w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Jorge de Frutos 3 goli, Unai Lopez 2 goli, Sergio Camello 2 goli. Zawodnicy Jorge de Frutos 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Alaves, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 10 meczach zdobyli 11 bramek, co daje ?redni? 1.10 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Rayo Vallecano nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Alaves znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). Alaves w 5 ostatnich meczach zdoby?a 3 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Alaves w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Antonio Martinez 3 goli, Kike 3 goli, Vicente Robles 2 goli.
??cznie rozegrali 10 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 70.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 90.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Alaves nie straci? bramki. W 6 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.30 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Alaves. Ostatnie mecze obu dru?yn: 9 wygranych Rayo Vallecano, 9 wygranych Alaves, 2 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 13 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 7 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
1